مهاجم یازده گله پدیده در فصلی که گذشت در حالی با چند تیم پای میز مذاکره نشسته که گفته می شود سرمربی این فصل پدیده نیز تمایل به ادامه همکاری با او دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد قاضی مهاجم تیم فوتبال پدیده ممکن است در لیگ هجدهم برای سومین بار با لباس فولاد خوزستان به میدان برود. این مهاجم هدف چپ پا و 33 ساله از از لیگ هشتم و با تیم فولاد خوزستان به فوتبال ایران معرفی شد و جالب است که تا پایان لیگ هفدهم در هشت تیم بازی کرده است. فولاد، ذوب آهن، پرسپولیس، استقلال، فولاد(باردوم)، صبای قم، نفت تهران و پدیده تیم هایی هستند که قاضی در طول ده فصل حضورش در لیگ برتر پیراهن آن ها را به تن کرده است. درباره قاضی طی روزهای گذشته این خبر منتشر شد که او با پیشنهاد پیکانی ها مواجه شده و با این تیم مذاکره است با این حال گفته می شود او قرار است امروز با مسئولان تیم فولاد خوزستان مذاکره کند. با توجه به اینکه گفته می شود که او به فولاد خوزستان نزدیک شده اما از طرف دیگر نیز صحبت از تمایل یحیی گل محمدی سرمربی این فصل  پدیده به ادامه همکاری با مهاجم فصل گذشته اش است.

محمد قاضی همانطور که گفته شد از لیگ هشتم و با فولاد خوزستان در فوتبال ایران مطرح شد  و در 274 بازی که در ادوار لیگ برتر با هشت تیم برگزار کرده 68 گل به ثمر رسانده است. بهترین فصل های محمد قاضی در گل زنی لیگ شانزدهم 12 و لیگ هفدهم 11 گل بوده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.