وزیر ورزش و جوانان گفت که از موضوع تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت استقبال می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر درخصوص شرایط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس در 10 سال گذشته هیچ‌گاه درآمدشان اضافه بر هزینه‌هایشان نبوده است. در واقع این شرایط همیشه یا مساوی یا کمتر بوده است و به همین دلیل هم بدهی بالا آورده اند. بنابراین مالیاتی به آنها از این جهت تعلق نمی‌گیرد. اگر آن زمان یعنی در 10 سال گذشته مدیران باشگاه‌ها اظهارنامه مالیاتی ارائه می‌کردند، اسناد و مدارک لازم مالی و گزارش حسابرسی را می‌دادند، مطمئناً امروز این مقدار بدهی به نام این باشگاه‌ها ثبت نمی‌شد.

وی افزود: خوشبختانه اخیراً شنیده‌ام که مجلس به دنبال تحقیق و تفحص از عملکرد این دو باشگاه در طول 10 سال گذشته است و من از این کار شدیداً استقبال می‌کنم. من حتما می‌خواهم که مجلس عملکرد دقیقی روی این دو باشگاه در 10 سال گذشته داشته باشد و مشخص شود که چه اتفاقاتی افتاده، چه کسانی خدمت و چه کسانی  کوتاهی کرده‌اند. در واقع این تحقیق و تفحص عملکرد خیلی افراد را در 10 سال گذشته مشخص خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: بالاترین دستگاه قانون‌گذاری و نظارتی کشور این کار را انجام می‌دهد و مطمئناً این تحقیق و تفحص دقیق خواهد بود. البته گزارش‌های دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و سایر دستگاه‌ها هم وجود دارد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.