مدافع تازه وارد تیم فوتبال استقلال انگیزه زیادی دارد تا به ترکیب اصلی این تیم راه پیدا کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امید سام‌کن درباره پیوستنش به تیم استقلال اظهار داشت: از قرار معلوم آقای شفر بازی من را دیده بود و خوشبختانه نظرشان هم مثبت بوده است. ما هم به دفتر باشگاه استقلال رفتیم و قرارداد سه ساله امضا کردیم.

وی در مورد اینکه رقابت سختی برای حضور در ترکیب استقلال خواهد داشت، گفت: صددرصد همین‌طور است. هر بازیکنی به هر تیمی که برود هم‌پستی‌هایی دارد که باید با آن‌ها رقابت کند. خدا را شکر هم‌پستی‌های من هم در استقلال سه بازیکن ملی‌پوش هستند. این برای من خوب است و اگر بتوانم با آن‌ها رقابت کنم و به ترکیب اصلی استقلال برسم،‌ سطح فنی خودم هم بالا خواهد رفت. در هر صورت امیدوارم با آن‌ها رقابت کنم و به ترکیب اصلی استقلال برسم و البته مثمرثمر باشم.

مدافع تازه وارد استقلال در مورد وضعیت تیم سپیدرود و جدایی‌اش از این تیم هم تصریح کرد: سپیدرود مشکل مالکیت دارد و تن‌زاده (مالک باشگاه سپیدرود) به وعده‌های خود عمل نکرده است. به همین دلیل هم با اداره کل ورزش و جوانان گیلان به مشکل خورده است،‌ اما فکر می‌کنم تکلیف این تیم هم تا چند روز آینده مشخص شود. به‌هرحال امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد، هواداران سپیدرود ضرر نکنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.