هافبک بازیساز تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که یک پیشنهاد اروپایی دارد و اگر مسئولان این باشگاه موافقت کنند، دوست دارد در اروپا بازی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرش رضاوند در مورد وضعیتش برای فصل آینده گفت: من یک فصل دیگر با سایپا قرارداد دارم، اما واقعیت این است که یک پیشنهاد اروپایی دارم و چند پیشنهاد خوب هم از لیگ برتر ایران. حتی اکثر این تیم‌ها حاضرند پول رضایت‌نامه‌ام را پرداخت کنند، ولی مسئله مهم این است که اگر بخواهم جدا شوم باشگاه سایپا باید رضایت‌نامه بدهد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: باشگاه سایپا یک باشگاه حرفه‌ای است و خوشحالم که یک فصل خوب را در این تیم پشت سر گذاشتم. هر فوتبالیستی دوست دارد پیشرفت کند که من هم از این قاعده مستثنی نیستم. اگر باشگاه سایپا موافقت کند دوست دارم در فوتبال اروپا بازی کنم و این می‌تواند باعث پیشرفتم شود تا شانس رسیدن به تیم ملی را هم داشته باشم.

هافبک بازیساز تیم فوتبال سایپا در پایان تصریح کرد: این تیم اروپایی بازی‌های مرا مورد بررسی قرار داده است و از طرفی باشگاه سایپا هم باید به آنها اعلام کند که آمادگی مذاکره دارد. امیدوارم در نهایت اتفاقی رخ دهد که بتوانم به فوتبال اروپا بروم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.