عکس خداحافظی کاپیتان تراکتورسازی تبریز با هواداران این تیم سرآغاز حضورش در سپاهان اصفهان تلقی می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بحث ماندن یا جدایی مهدی کیانی در تیم تراکتورسازی طی یک هفته گذشته یکی از سوژه های نقل و انتقالاتی این باشگاه بوده است. کیانی با محمدرضا زنوزی مالک جدید باشگاه روابط خوبی ندارد و این روابط بعد از مصاحبه طرفین شکراب شده است.

بعد از درگیری های رسانه  ای کیانی با زنوزی و رسول خطیبی، شائبه جدایی این بازیکن از تراکتورسازی قوت گرفته است. این شائبه وقتی پررنگتر می شود که کیانی با انتشار پیامی از هواداران تراکتورسازی خداحافظی کرده است؛ البته با یک عکس معنادار.

کیانی که در این عکس پیراهن تراکتورسازی تبریز را بر تن دارد پرچم باشگاه سپاهان اصفهان را در دست گرفته تا شایعه حضورش در این تیم را خود به خود تقویت کند.

این بازیکن سابقه همکاری با امیر قلعه نویی را در دو برهه زمانی مختلف در تبریز دارد. آنها در اولین دوره همکاری خود به شدت مشکل پیدا کردند و دعوای بین‌ طرفین سبب شد تا امیر قلعه نویی حدود ۵ ماه او را از تیمش کنار بگذارد. اما در بازه زمانی دومی که قلعه نویی در تراکتور حضور پیدا کرد مهدی کیانی تبدیل به عصای دستش شد تا به موفقیت های زیادی دست پیدا کنند.

حالا کیانی برای سومین بار قصد همکاری با قلعه نویی را دارد. اما این بار خبری از همکاری در اردوگاه سرخ تبریز نیست. بلکه مقصد سپاهان است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.