میلاد زکی پور دفاع چپ استقلال در خصوص جام جهانی گفت: فینال بین برزیل و فرانسه است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 این روز‌ها در کوه و کمر سرگرم تمرین و بدنسازی است تا با بدنی آماده‌تر از فصل قبل به تمرینات برگشته و مسابقات را با قدرت آغاز کند. او از لژیونر شدن دوست صمیمی اش در استقلال خیلی خوشحال بود ولی از دوری اش نه! با مدافع استقلال درباره ملی‌پوشان این تیم در مسکو، بازی با مراکش، دیدار با اسپانیا و پرتغال و البته تیم‌های مدعی و بازیکن محبوبش در جام بیست‌ویکم حرف زدیم و او نیز پاسخگوی سؤالات خبرورزشی بود. 
*این مدت مشغول چه کاری هستی؟
سرگرم تمرین و بدنسازی‌ام. به ساحل می‌روم و تمرین می‌کنم. گاهی اوقات هم به کوهنوردی می‌روم تا از طبیعت هم استفاده کنم. 
* فوتبال بازی نمی‌کنی؟
نه! ولی برای بازی به سالن می‌روم. این شب‌ها تیم‌های زیادی برای جام‌های رمضان به سالن می‌آیند و من هم با قدرت به میدان می‌روم. (خنده) 
* از یارگیری تیم تان خبر داری؟
شکر خدا مدیران باشگاه مشغولند و برای‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم. هرچه تیم قدرتمند‌تر بسته شود، در جام‌های مختلف نتایج بهتری هم می‌گیرد. 
* نورافکن هم که رفت! خیلی با هم رفیق بودید؟
مثل برادرم است. خیلی با هم صمیمی هستیم. این‌قدر که روز سفرش به بلژیک یک‌روزه به تهران آمدم تا از صبح تا زمان پروازش با هم باشیم. کلی حرف زدیم و برایش آرزوی موفقیت کردم. 
* از لژیونر شدنش خبر داشتی؟
از مدت‌ها قبل به من گفته بود برای بازی در اروپا برنامه دارد و خوشحالم به خواسته اش رسید. خیلی برایم سخت بود از او دور شوم ولی خب نمی‌توانستم جلوی رفتنش را بگیرم و حالا فقط منتظرم تا اخبار خوب درباره اش بشنوم. 
* از یکی، دو روز دیگر جام جهانی هم شروع می‌شود. بازی‌های تیم ملی‌مان را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
هر سه دیدار تیم ملی سخت است. البته تنها بازی‌ای که شانس بردمان زیاد است، مراکش است. امیدوارم این بازی را ببریم و در دیدار با اسپانیا و پرتغال هم بازی خوبی ارائه بدهیم تا اگر هم به این دو تیم بزرگ اروپا باختیم، خوب ببازیم. 
* چقدر امید داری مراکش را شکست بدهیم؟
همه امید ما به کی‌روش است. او کارش را بلد است و این برگ برنده ماست که همه رقبا هم از این موضوع یاد کرده‌اند. 
* نتیجه را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
۲ بر یک می‌بریم‌شان. 
* گل‌های تیم‌مان را چه کسی می‌زند؟
فکر می‌کنم امید جهانبخش می‌تواند در این دیدار این کار را برای ما انجام بدهد. آزمون هم اگر بازی کند با توجه به آشنایی اش به شرایط استادیوم‌های روسیه می‌تواند یک گل بزند. 
* دو بازی دیگر را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
هر دو دشوار هستند و فقط باید امیدوار بود بچه‌ها شگفتی‌سازی کنند، به ویژه مقابل پرتغال که کارلوس کی‌روش شناخت خوبی هم از این تیم دارد. اگر یک مساوی بگیریم، می‌توانیم از این دور بالا برویم. 
* تیم محبوب خودت در جام جهانی کدام تیم است؟
من از کودکی طرفدار برزیل بودم. این سال‌ها هم که مارسلو آمده، بیشتر از قبل برزیلی شده‌ام. برای شروع باز‌ی‌های تیم برزیل لحظه‌شماری می‌کنم تا باز هم بیاید و آن حرکات جالبش با توپ را انجام بدهد. عاشق مسخره‌بازی‌هایش هستم. نیمار هم که هست و... 
*... چه تیمی قهرمان می‌شود؟
اجازه بدهید مدعیان قهرمانی را بگویم؛ اول فرانسه، دوم برزیل، سوم آلمان. به ترتیب شانس قهرمانی‌شان بیشتر از همه است. 
* چرا فرانسه؟
این تیم را هم خیلی قبول دارم. همه فیزیکی و قدرتی هستند و سرعت انتقال توپ‌شان هم عالی است. 
* در این روز‌ها خیلی انتقادات به روزبه چشمی شده بود. کی‌روش هم از او حمایت کرد. نظر تو در ارتباط با این مسائل چیست؟
من بازیکن‌شناس هستم. روزبه فوتبالیست باشعوری است که تکنیک هم دارد. روی دستش دفاع نداریم. از همه مهم‌تر وقتی کی‌روش از کسی تعریف می‌کند، مگر می‌توان به این موضوع ایراد گرفت؟ تیم ملی با همین نفرات ۵۰ تا بازی را نباخته بود و همه به‌به و چه‌چه می‌کردند. حالا که دو نفر را خط زده و یک بازی را باخته، همه از او ایراد می‌گیرند. این نظرات احساسی است، نه منطقی. 
* فکر می‌کنی حسینی در روسیه بازی کند؟
سیدمجید یکی از بهترین مدافعان میانی حال حاضر ایران است. امیدوارم او را در هر سه بازی تیم ملی ببینیم. امید ابراهیمی هم که ببر مازندران است و آقاپژمان هم که عالی است. برای هر چهار استقلالی تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.