گادوین منشا گفت: من در فصل گذشته نهایت تلاش خودم را کردم که در ترکیب اصلی قرار بگیرم و تصمیم نهایی اینکه بازیکنی در زمین حضور پیدا کند بر عهده برانکو است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عملکرد گادوین منشا مهاجم نیجریه ای پرسپولیس آنقدر ناامیدکننده بود که دیگر  نیازی به شنیدن گلایه های برانکو نباشد. حالا دیگر همه می دانند که آقای سرمربی اعتمادش را از گادوین منشا پس گرفته و اگر دستش باز بود، شاید تا الان هم حضور او را تحمل نمی کرد. البته خودِ پروفسور چنین حرفی را دست کم در رسانه ها هرگز به زبان نیاورده و شاید برای همین است که منشا هم بی اعتماد شدن او را نمی پذیرد.

به نظر می رسد همه تعطیلات را استراحت کرده ای و اصلا سراغی از توپ فوتبال و تمرین نگرفته ای!

تمرین هم می کنم اما نه خیلی جدی و سنگین. بعد از فصل سخت و خسته کننده ای که داشتیم، فکر می کنم بیشتر به استراحت نیاز داریم تا تمرین. باید بدن های مان ریکاوری می شد تا راحت تر و آماده تر فصل جدید را شروع کنیم.

یعنی امیدوار باشیم که وقتی تمرین های فصل آینده شروع شود، گادوین منشا را آماده تر از قبل ببینیم؟

متوجه منظورتان نمی شوم، مگر فصل پیش آماده نبودم؟

خب این اواخر فصل به نظر می رسید خیلی با انگیزه تمرین نمی کنی و در بازی ها هم کمی سنگین نشان می دادی.

اشتباه می کنید. اصلا اینطور نیست. من همیشه در تمرین ها جدی هستم و برایم فرقی ندارد که در تمرین هستم یا در بازی. در هر صورت سعی می کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. چطور به نظرتان آمد که من بی انگیزه شده ام؟

گادوین منشا در خصوص دلیل نیمکت نشین ادامه دار در لیگ هفدهم گفت:

این را باید از برانکو سرمربی تیم بپرسید چون او تصمیم می گیرد که چه بازیکنانی در ترکیب اصلی بازی کنند و کدام بازیکنان به عنوان بازیکن تعویضی به زمین بروند. من نمی دانم چرا کم بازی می کردم و در بعضی بازی ها نیمکت نشین بودم اما فکر هم نمی کنم که کادر فنی با شما موافق باشد. اگر من ضعیف بودم یا انگیزه نداشتم، اصلا بازی نمی کردم اما دیدید که در خیلی از بازی ها به زمین رفتم و آقای برانکو هم هیچ وقت نگفت که از عملکردم ناراضی است.

اول شایعه شد که خودت قصد جدایی داری و حالا هم می شنویم که اگر پنجره باز شود، پرسپولیس منشا را رد می کند.

قبلا هم از خودتان شنیده بودم که در ایران می گویند منشا می خواهد برود اما من در تعطیلات بودم و هیچ اتفاقی هم نیفتاد. از طرفی هنوز یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم و نمی دانم چرا شایعه جدایی ام را مطرح کرده اند.

شاید به دلیل عملکردت که البته به نظر خودت راضی کننده بوده.

درباره این موضوع خیلی حرف زده ایم و همانطور که گفتم، کادر فنی هیچ وقت نگفته که از من راضی نیست. من خوب تمرین می کنم و در بازی ها هم سعی می کنم بهترین عملکرد را داشته باشم اما این را در نظر بگیرید که شرایط پرسپولیس با پیکان خیلی فرق دارد. می دانم این حرف را برای چندمین بار می گویم اما واقعا تاثیرگذار است. در پرسپولیس بازیکنان خیلی زیر فشار هستند و توقع از آنها بالاست. برای همین باید از نظر فنی و روحی خیلی آماده باشی.

خب حالا که یک سال از حضورت در پرسپولیس گذشته، فکر می کنی برای بازی کردن در این تیم به اندازه کافی آماده هستی؟

آمادگی با تمرین به دست می آید و من هم همیشه سعی کرده ام خودم را آماده نگه دارم. اینکه گفتم بیشتر از تمرین به استراحت نیاز داشتیم، منظورم این بود که بعد از یک فصل فشرده و سنگین باید ریکاوری می کردیم تا بدن هایمان برای بدنسازی و تمرین دوباره آماده باشد.

باشگاه یک مهاجم خریده. نگران نیستی که شریفی جایت را تنگ کند؟

دلیلی ندارد که نگران باشم. من هم جایگاه خودم را دارم و دوست دارم پیشرفت کنم. می خواهم در کنار بقیه بازیکنان تیم فصل خیلی خوبی داشته باشم. باید کاری کنیم که باز هم یکی از بازیکنان خودمان آقای گل لیگ برتر شود.

فکر می کنی خودت چنین شانسی داشته باشی؟

نمی دانم اما برایش تلاش می کنم. تا جایی که بتوانم، گل می زنم اما قبل از آن باید به فکر تیم باشم و کارهایی را که کادر فنی از من می خواهد، درست انجام بدهم. همه باید در کنار هم برای قهرمانی پرسپولیس بجنگیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.