هافبک ایرانی عثمانلی در مورد شرایطش در لیگ ترکیه، تصمیمش برای فصل آینده،‌ پیشنهادش از تراکتورسازی و همچنین شرایط تیم ملی در جام جهانی صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیام صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص سقوط عثمانلی در لیگ ترکیه اظهار داشت: لیگ ترکیه لیگ دشواری است و تیم‌های قدرت‌های نزدیک به هم دارند و تمام آنها حداقل برای سهمیه یوفا تلاش می‌کنند و به شدت فشرده است. تیم ما هم تیم خوبی بود و بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم ولی متاسفانه تیم سقوط کرد.

وی در مورد اینکه اوایل فصل کمتر به او فرصت بازی می‌رسید عنوان کرد: من از یک فوتبال دیگر به ترکیه آمده بودم و فرصت لازم داشتم تا هم با شرایط وفق پیدا کنم و هم بتوانم خودم را  به مربی اثبات کنم و این اتفاق زمان‌بر بود ولی از اواسط  فصل خودم را کم کم به ترکیب اصلی تحمیل کردم.

هافبک ایرانی عثمانلی در مورد اینکه برای فصل بعد چه تصمیمی دارد گفت: من با عثمانلی قرارداد دارم و برایم جالب است که مربی روی حفظ من تاکید داشت. شرایط در لیگ یک ترکیه سخت‌تر از سوپر لیگ است و بازیکن خارجی محدودیت دارد و تنها 4 بازیکن می‌توانند در فهرست خود داشته باشند ولی برایم جالب بود که سرمربی تیم اولین نفر روی حفظ من تاکید داشت و فصل بعد هم در خدمت عثمانلی اسپور هستم.

صادقیان در ادامه گفت: من پیشنهادات زیادی داشتم. از قره‌باغ آذربایجان و کنیا اسپور ترکیه و چند تیم از لیگ برتر ایران هم من را می‌خواستند ولی همانطور که گفتم حتی اجازه انتقال قرضی هم به من داده نشد و سرمربی تیم روی حفظ من تاکید داشت.

وی در مورد اینکه گفته می‌شد از تراکتورسازی پیشنهاد دارد خاطرنشان کرد: پیشنهادات من به دست مدیر برنامه‌هایم می‌رسید و همانطور که گفتم مواردی بود که به خاطر ماندنم در عثمانلی منتفی شد و در این میان پیشنهاداتی هم از لیگ برتر ایران وجود داشت.

هافبک عثمانلی در مورد حضور تیم ملی جام جهانی و نبودن خودش در بین ملی‌پوشان گفت: من روی فوتبالم هدف‌گذاری کرده بودم و در ترکیه شرایط متفاوتی برای خودم رقم زدم. در فوتبالم و در تفکراتم تجدید نظر کردم و حتی دوستانم و اطرافیانم را تغییر دادم تا بتوانم پیشرفت کنم. فصل خوبی در لیگ ترکیه داشتم ولی واقعاً دلیل نبودنم در فهرست تیم ملی را نمی‌دانم و هیچ دلیلی نمی‌توانم برایش پیدا کنم. این واقعاً برای خودم هم سوال است که چرا در روسیه نیستم.

صادقیان در مورد فهرست پر حرف و حدیث کی‌روش و نبود چند بازیکن مطرح در آن عنوان کرد: من مدتی در تعطیلات به ایران سفر کردم واقعاً جو را دیدم و همه مرتباً همین سوال را از من پرسیدند. مردم واقعاً نگران و ناراحت بودند و امیدوارم نتایج خوبی گرفته شود و با نتایجی که کسب می‌کنند این ناراحتی مردم برطرف شود.

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتایج تیم ملی هم گفت: واقعاً گروه دشواری داریم ولی به نظرم اگر در این گروه به جای پرتغال و اسپانیا 3 تیم مراکش داشتیم کار به مراتب سخت‌تر بود چرا که همه در آن صورت از تیم ملی انتظار صعود داشتند ولی از این تیم کسی توقعی ندارد و همین موضوع کارشان را راحت می‌کند.

صادقیان در پایان با اشاره به بازگشت محسن مسلمان به ذوب‌آهن و اینکه خودش هم ممکن است یک روز به این تیم برگردد یا نه، گفت: ذوب‌آهن تیم من است. در طول این سال‌ها همیشه آقای آذری به من لطف داشتند و با هم در تماس هستیم و صحبت می‌کنیم. پیشنهادی هم از ذوب‌آهن داشتم ولی به دلایلی که گفتم مجبور شدم بمانم و در حال حاضر فوتبالم در اروپا دنبال می‌شود ولی من هم یک روز به ذوب‌آهن بر می‌گردم و یک یا دو سال برای این تیم بازی می‌کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.