امید سام کن یکی دیگر از خریدهای جوان استقلال است که از سپیدرود جذب شده و فصل آینده پیراهن آبی را بر تن خواهد کرد

به گزارش فرتاک ورزشی،

امید سام کن یکی دیگر از خریدهای جوان استقلال است که از سپیدرود جذب شده و فصل آینده پیراهن آبی را بر تن خواهد کرد. پست سام کن مدافع مرکزی است که برای فیکس شدن باید با سه ملی پوش مبارزه کند. او فصل گذشته بازی های خوبی برای سپیدرود انجام داد تا چشم شفر را بگیرد.

چه شد با استقلال قرارداد بستی؟

من مدت ها بود که با استقلال توافق کرده بودم ولی رسانه ای نشد تا اینکه روز گذشته با رسمی شدن آن رسانه ای شود. فیلم بازی های من را شفر دیده بودند که مورد پسند او قرار گرفتم تا جذب استقلال شوم.

با سپیدرود قرارداد نداشتی؟

قرارداد من یکساله بود که به پایان رسید.

 

انتخاب استقلال سخت نبود؟

وقتی قرار شد به استقلال بروم از چند بازیکن مشورت گرفتم و همه آنها نظر مثبت دادند و گفتند مربی خارجی به هر کسی که خوب باشد میدان می دهد و من هم فکرهایم را کردم و قرارداد بستم.

برای فیکس شدن کار سختی داری؟

قطعا کار سختی دارم که باید با سه ملی پوش آن هم به جام جهانی رفته مبارزه کنم. ما اگر روزبه چشمی را هم مدافع حساب کنیم که الان مدافع بازی می کند، سه رقیب جدی دارم. به اضافه اینکه خود آرمین سهرابیان و محمد دانشگر نیز مدافع هستند و خود آنها نیز رقیب محسوب می شوند. گرچه من همه فکرهایم را کرده ام و استقلال را هم به این دلیل انتخاب کرده ام که پیشرفت کنم.

 

زیر 23 سال هستی؟

بله. من 22 ساله هستم و حالا برای پیشرفت کردن جا دارم.

از این دست بازیکنانی نیستی که بگویی از بچگی استقلالی بودم و...

گذر زمان همه چیز را ثابت می کند. من هیچ وقت مثل خیلی ها که تا پیراهن استقلال و پرسپولیس را پوشیدند و بعد گفتند عاشق این تیم بودم. چنین کاری را نمی کنم و تلاش می کنم تا با بازی خوب خودم را ثابت کنم.

فوتبالت را از کجا شروع کردی؟

باشگاهی از جوانان پیکان و بعد نیروی زمینی که سرباز بودم و بعد هم رفتم سپیدرود و الان هم که در خدمت استقلال هستم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.