هافبک راست استقلال می گوید تیمش در این فصل نمایش قابل قبولی داشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

خسرو حیدری در این باره گفت :امسال در جام حذفی قهرمان شدیم و حق هواداران ما بود در جام حذفی مقابل خونه به خونه بازی خوبی انجام دادیم و موفق شدیم حریف را شکست بدهیم. معتقدم حق ما بیشتر از این بود و ما در آسیا هم که تخصص استقلال است به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کردیم.

او ادامه داد: امیدوارم برای فصل آینده هم بتوانیم با شفر مدعی اصلی قهرمانی باشیم.

هافبک راست استقلال در مورد عملکرد خودش هم گفت:خوشحالم که در بازی با خونه به خونه که منجر به قهرمانی استقلال شد که توانستم در آن بازی پاس گل بدهم که انصافا خیلی به من چسبید،‌ تیام هم در آن صحنه نشان داد می‌تواند با یک اشاره پاس‌های رو به جلو را تبدیل به گل کند.

حیدری در ادامه در مورد شفر گفت:واقعا شفر با آمدنش استقلال را متحول کرد، او وقتی تیم را تحویل گرفت،‌هیچ بازیکنی را نمی‌شناخت و فقط از لحاظ روحی روی ما کار می‌کرد، حتی نفراتی که از شرایط تیمی عقب بودند توسط شفر به مرز آمادگی رسیدند و عملکرد او باعث شد استقلال دوباره روی غلطک بیفتد، شاید اگر یک مربی دیگر می‌آمد، استقلال به صورت مقطعی نتیجه می‌گرفت،‌ولی با شفر روز به روز بهتر شدیم و دیدید که هم در جام حذفی قهرمان شدیم و هم به هشت تیم برتر آسیا رسیدیم. به نظرم تجربه شفر امسال به استقلال خیلی کمک کرد.

همچنین کاپیتان استقلال در مورد عدم حضورش در تیم ملی گفت:من خودم از کیروش خواستم که نباشم چراکه دلایلی داشتم از جمله حضور جوانترها در تیم ملی و خدمت بیشترم به استقلال بود.

در آن مقطع فشار زیادی را تحمل می‌کردم و هم‌زمان بودن اردوهای تیم ملی و بازی‌های سنگین برای استقلال باعث شد چند بار مصدوم شوم، خودم از کی‌روش خواستم که دیگر در تیم ملی حضور نداشته باشم، اما او بلافاصله مخالفت کرد و اصرار داشت که من کنار نروم، این را می‌توانید از خود سرمربی تیم ملی هم سؤال کنید، چون کی‌روش به من گفت ترکیب تیم ملی جوان است و من برای بازی‌های بزرگی مثل دیدار با کره جنوبی به بازیکنان باتجربه نیاز دارم. من هم می‌خواستم بیشتر برای باشگاهم بازی کنم و به کی‌روش گفتم هر زمان شما بخواهید برای تیم ملی بازی می‌کنم و مشکلی ندارم، اما فشارهای جسمی تیم ملی و استقلال کار را برایم سخت کرده است. خوشبختانه بعد از آن اتفاق، تیم ملی هم با نفرات جدید روی غلطک افتاد و به جام جهانی هم رسید.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.