هافبک دفاعی آبی‌پوشان پس از پیشنهاد تیم قطری برای تمدید قرارداد با استقلالی‌ها دچار تردید شده است اگرچه او به خاطر هواداران استقلال و حمایت آنها خیلی دلش به رفتن نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرشید باقری هافبک دفاعی استقلال که فصل گذشته عملکرد خوبی برای آبی‌پوشان در رقابت‌های لیگ قهرمانان به نمایش گذاشته با پیشنهادی از سوی یکی از تیم‌های لیگ ستارگان قطر مواجه شده است. این در حالی است که استقلالی‌ها با اکثر نفرات مدنظر وینفرد شفر به توافقات نهایی رسیده‌اند و قرارداد بازیکنان را به امضا رسانده‌اند که از این جمع فرشید باقری به دلیل دریافت این پیشنهاد در دوراهی ماندن یا رفتن قرار گرفته است.

البته طبق گفته مدیربرنامه این بازیکن او طی روزهای آتی به جمع‌بندی نهایی خواهد رسید و از شک و تردید انتخاب بیرون خواهد آمد و به یکی از انتخاب‌هایش پاسخ مثبت خواهد داد. او می‌گوید فرشید باقری موفقیتش در فصل گذشته را مدیون هواداران استقلال می‌داند و برای همین با دلش برای رفتن از جمع استقلال کنار نیامده است.

نکته حائزاهمیت این است که باتوجه به نرخ صعودی دلار در ایران مطمئنا نه باقری بلکه هر بازیکن دیگری در ایران وسوسه می‌شود تا به پیشنهاد کشور قطر پاسخ مثبت بدهد چون پول ایران با قطر چندین برابر تفاوت دارد؛ باید منتظر ماند و دید آیا این پیشنهاد باقری را هم وسوسه خواهد کرد و به پیشنهاد قطری‌ها پاسخ مثبت می‌دهد یا اینکه او با وجود این موضوع تصمیم به ماندن و تمدیدقرارداد با استقلال خواهد گرفت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.