مدافع ازبکستانی استقلال هنوز برای تمدید قرارداد به ایران نیامده است تا حضور او برای فصل آینده همچنان در هاله ای ابهام قرار بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سرور جپاروف بعد از پایان فصل قبل از سفر به ازبکستان برای تمدید قرارداد با استقلال به توافق رسیده بود ولی هنوز برای نهایی کردن قراردادش وارد ایران نشده است.

ماجرا از این قرار است که جپاروف برای حضور در ایران به مدیران استقلال اعلام کرده است که باید اول پول فصل گذشته او را تسویه کنند و بعد برای مذاکره وارد ایران می شود؛ جپاروف از فصل گذشته حدود 130 هزار دلار از استقلال طلب کار است و او از مدیران باشگاه درخواست کرده است که بعد از پرداخت کامل این مبلغ به ایران می آید تا برای تمدید قرارداد با مدیران باشگاه مذاکره کند.

اما در این بین مدیران استقلال پول او را فراهم کرده اند ولی می خواهند آن را در تهران به او پرداخت کنند تا این بازیکن نتواند بر خلاف توافق اولیه در هنگام تمدید قرارداد مبلغ قرارداد فصل آینده خود را بالا ببرد.جپاروف یکی از موثرترین بازیکنان فصل گذشته استقلال است که مدیران باشگاه در تلاش هستند قرارداد او را مانند فرشید باقری، امید ابراهیمی، وریا غفوری و تیام تمدید کنند.

انتهای پیام/