«عباس ملکی» عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، گفت: «مامه تیام» و «سرور جپاروف» بازیکنان استقلال در اردوی استقلال در ترکیه حاضر می شوند و قرارداد خود را برای دور جدید رقابت های لیگ تمدید می کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ملکی امروز -سه شنبه- در گفت وگو با خبرنگار افزود: دلال ها و واسطه هایی که در فوتبال هستند سعی می کنند با بازارگرمی مبلغ قرارداد تیام و جپاروف را بیشتر کنند و بعضی از رسانه ها نیز این موضوع را دامن زده تا سبب حاشیه سازی برای تیم استقلال شوند. ولی مطمئن باشید باشگاه استقلال آنقدر بزرگ است که حاشیه سازی ضربه ای به آن نمی زند.

وی درباره پیوستن «امید ابراهیمی» به تیم الاهلی قطر افزود: محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و صادق محرمی هم از تیم پرسپولیس جدا شدند و شایعه جدایی «وحید امیری» و «علیرضا بیرانوند» هم مطرح است. همچنین «کریستیانو رونالدو» هم می خواهد از رئال مادرید به یونتوس برود. اما سوال من این است که آیا با جدایی این بازیکنان خدشه ای به این تیم ها وارد می شود؟

عضوهیات مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: رفتن بازیکن از یک تیم و جایگزین شدن بازیکن دیگری، امری طبیعی در دنیای حرفه ای فوتبال است و قطعا به جای ابراهیمی نیز بازیکن بهتری به استقلال خواهد آمد.

ملکی در خصوص احتمال جدایی «سیدمجید حسینی» مدافع ملی پوش استقلال و پیوستنش به تیم های ترکیه ای گفت: حسینی یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و اگر قرار به جدایی هم باشد او باید رضایت باشگاه را جلب کند که مدیر عامل و سرمربی تیم به هیچ عنوان رضایت نمی دهند. زیرا استقلال به حسینی نیاز دارد.

وی گفت که «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان همیشه از دوباشگاه استقلال و پرسپولیس حمایت کرده و حضور «رضا افتخاری» در روزهای اخیر در این وزارتخانه برای بر طرف کردن مشکلات استقلال است.

کاروان استقلال عصر سه شنبه برای برپایی اردوی 10 روزه، تهران را به مقصد ترکیه ترک کرد. اما «وینفرد شفر» سرمربی تیم و سه بازیکن این تیم در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به دلیل تمدید نکردن ویزای کار ابتدا اجازه خروج از کشور را نداشتند. اما پس از رایزنی باشگاه مشکل آنها پس از پرواز سایر اعضای کاروان حل شد و باید با پرواز بعدی خود را به جمع دیگر آبی پوشان برسانند.

در این میان «جابر انصاری» به رغم اینکه در تمرینات استقلال حضور داشت، در لیست نفرات اعزامی به ترکیه نبود.

قرار است اردوی تیم فوتبال استقلال در منطقه «کارتپه» ترکیه برگزار شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.