وضعیت نامناسب این روزهای استقلال باعث شده تا شایعات منفی فراوانی پیرامون این تیم ایجاد شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 استقلال این روزها از شرایط آرمانی یک باشگاه مدعی برای فصل پیش رو فاصله گرفته و همین موضوع باعث شده تا هر روز شایعات عجیب و زیادی پیرامون این باشگاه ایجاد شود.

 

بازداشت وینفرد شفر در هنگام ورود به ایران در تاریخ سوم تیرماه از جمله این شایعات است که با گذشت دو هفته از این اتفاق به تازگی مطرح و منتشر شده است. سرمربی آلمانی استقلال به دلیل عدم پرداخت مالیات قرارداد خود از سوی باشگاه استقلال در هنگام ورود به ایران بازداشت نشد اما همانگونه که خود و او مسئولان باشگاه اقرار کردند، پاسپورت شفر ضبط شد. این موضوع باعث عصبانیت شفر شده بود و البته مسئولان استقلال توانستند خیلی زود این مشکل را برطرف کنند اما بی توجهی به جزییاتی از این دست باعث شده تا استقلالی ها در کنار مشکلات روزانه خود، مشکلاتی از این دست نیز داشته باشند.

 

مشابه این اتفاق برای دستیاران شفر نیز رخ داد و مدیران استقلال با چند تماس این و نامه نگاری این موضوع را حل کردند و اگر چند روز زودتر برای این کار اقدام کرده بودند، شاید این مقدار خبر منفی ایجاد نمی شد.

 

روز سه شنبه نیز کاروان استقلال در هنگام خروج با چند مشکل برای ویزای کار مربیان خارجی و البته خروج از کشور دو بازیکن سرباز خود رو به رو شد که این مشکلات نیز در کمتر از 30 دقیقه برطرف شد اما اگر این موضوع قبل از حضور کاروان آبی ها مورد بررسی قرار می گرفت، این میزان عصبانیت از شفر و کاروان استقلال تبدیل به خبر اول رسانه ها نمی شد.

 

مدیران استقلال باید در این روزها که هر اتفاق کوچکی می تواند برای این باشگاه دردسر ساز شود، به جزییاتی از این دست توجه بیشتری داشته باشند تا با بازگشت آرامش، استقلال بتواند در روزهای باقی مانده گام های درستی در بازار بردارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.