مایکل لادروپ، سرمربی دانمارکی تیم الریان قطر چند گزینه را مدنظر قرار داده که یکی از این گزینه ها سعید عزت اللهی است. هافبک دفاعی جوان تیم ایران که به دلیل محرومیت بازی اول مقابل مراکش را از دست داد، در ادامه راه برابر اسپانیا و پرتغال خوش درخشید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 عزت اللهی جوان کنار امید ابراهیمی کمربند خط میانی ما را محکم کرد و بی تعارف یکی از بهترین های کشورمان در این دوره از رقابت های جام جهانی بود. سعید در بازی مقابل اسپانیا فوق العاده ظاهر شد. دیداری که ظاهراً مایکل لادروپ هم یکی از بینندگان آن بوده است. دیروز با گوشی همراه حشمت مهاجرانی، سرمربی اسبق تیم ملی ایران تماسی گرفته شد که شماره قطری روی موبایل او خودنمایی می کرد. مهاجرانی با نشان دادن گوشی تلفن همراه خود به خبرنگاران اطرافش گفت که شیخ قطری یکی از مدیران الریان است. ظاهراً او از دوستان صمیمی حشمت خان به شمار می رود که سخت به دنبال خرید سعید عزت اللهی است.

البته حشمت خان تأکید کرد به خود طرف هم گفته در این مسائل دخالت نمی کند! مهاجرانی به ما گفت: عزت اللهی یک استعداد ناب است که باید فوتبالش را در اروپا دنبال کند و به همین خاطر جواب شیخ قطری را نداد و... در همین حال دیروز یک منبع مطلع و آگاه به رسانه های نوشتاری خبر داد که سعید عزت اللهی بازیکن فصل گذشته آمکار ۳ سال دیگر با باشگاه روستوف روسیه قرارداد داشته و قادر به جدایی نیست! 

انتهای پیام/