سرمربی سپیدرود با بی اعتنایی به خبر ثبت قرارداد بازیکنان تیم خداداد عزیزی در هیت فوتبال تاکید کرد تیمش طبق برنامه برای حضور قدرتمند در لیگ برتر آماده می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 علی نظرمحمدی که با حکم تن زاده یکی از مدعیان مالکیت تیم سپیدرود سرمربی این تیم شده در واکنش به خبر ثبت قرارداد بازیکنان منسوب به تیم خداداد عزیزی به خبرنگار ما گفت: من به هیچ عنوان در مسایل اداری و مالکیتی دخالت نمی کنم و در حوزه خودم به فعالیتم ادامه می دهم. ما بدون توجه به حواشی طبق برنامه روند آماده سازی تیم را جلو می بریم.

او ادامه داد: شرایط تمرینی خیلی خوبی داریم و بازیکنان با انگیزه زیادی در خدمت تیم هستند. قرار است فردا یک مرحله پرداختی هم به بازیکنان داشته باشیم تا خیال بچه ها راحت باشد. برای برگزاری اردوی آماده سازی هم به تهران خواهیم آمد و در حال رایزنی برای برگزاری دیدارهای دوستانه هم هستیم.

نظرمحمدی در پاسخ به این سوال که در نهایت کدام تیم به عنوان سپیدرود در لیگ هجدهم حضور خواهد داشت گفت: ما هیچ مشکلی نداریم و وقتی قانون به صراحت می تواند تعیین تکلیف کند دیگر جای هیچ بحث و حاشیه ای نیست. ما تابع قانون هستیم و به رای قوه قضاییه تمکین می کنیم. دوستان دیگر که در تهران مشغول تمرین هستند مدعی ثبت قرارداد در هیت فوتبال شده اند اما ما حکم بالاترین مرجع قضایی را داریم و بنابراین کاملا مشخص است که من سرمربی تیم قانونی سپیدرود هستم.

انتهای پیام/