رقابت های جام جهانی به روز پایانی نزدیک می شود و بازیکنان آرام آرام به تیم های باشگاهی شان باز می گردند اما تعطیلات برای کاپیتان تیم ملی هنوز تمام نشده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بازیکنانی که تیمهایشان از رقابت های جام جهانی کنار رفته اند بعد از طی دوران استراحت به تیم هایشان بازمی گردند. بازیکنان تیم ملی ایران هم بعد از بازگشت از جام جهانی روزهای شلوغی را سپری می کنند. اکثر این بازیکنان به دنبال تیم جدید یا تمدید قراردادهایشان هستند اما یک بازیکن خیلی سرشناس در بی خبری کامل کماکان در حال سپری کردن تعطیلات است.

اشکان دژاگه که فکر می کردیم حداقل شده دقایقی هم با بازوبند کاپیتانی تیم ملی در جام جهانی بازی کند در روسیه نیمکت نشین محض بود و حالا بعد از رقابت های جام جهانی هیچ خبری از اینکه فصل آینده در چه تیمی بازی خواهد کرد نیست. او در زمستان 2018 به ناتینگهام فارست رفت و آنجا هم توفیق زیادی به دست نیاورد. به نظر می رسید جام جهانی روسیه می تواند بازگشت باشکوه کاپیتانی به میادین باشد اما او که پیش از رقابت ها دچار مصدومیت هم شده بود برای تیم ملی به میدان نرفت.

اشکان دژاگه امسال در چه تیمی بازی خواهد کرد؟ این سوالی است که تا این لحظه در نقل و انتقالات هیچ خبری در ارتباط با آن منتشر نشده است. این در حالی است که اشکان بی شک یکی از محبوب ترین و بهترین بازیکنان سال های اخیر فوتبال ایران و حتی آسیا بوده و مشخص نیست چرا کاپیتان تیم ملی در سال های اخیر در انتخاب تیم های باشگاهی با مشکل مواجه شده است. البته که او یکی دو مصدومیت را هم پشت سر گذاشت اما به نظر اشکان هنوز هم می تواند یکی از ستاره های ایرانی نقل و انتقالات باشد.

هیچکس نمی داند در فکر کاپیتان تیم ملی چه می گذرد و او چه برنامه ای دارد. همیشه در این سال ها صحبت های زیادی از حضور دژاگه در فوتبال ایران هم بوده است. اتفاقی که رخ نداده هرچند امسال و در این نقل و انتقالات برخلاف سال های قبل هنوز صحبتی در این ارتباط هم به گوش نرسیده است.

کاپیتان هنوز در تعطیلات بعد از جام جهانی است و امیدواریم این تعطیلات بیش از حد طولانی نشود.

انتهای پیام/