تیم فولاد خوزستان با ۲ بازیکن برزیلی به توافق رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،
تیم فولاد برای تقویت خط دفاع و هافبک خود قراردادی به مدت یک فصل با ۲ بازیکن برزیلی به نام‌های «نگچی لوپز لایوریندو» و «وینیسو سوارز تارتا» امضا کرد.
این ۲ بازیکن پس از هماهنگی‌های صورت گرفته، صبح امروز وارد ایران شدند و بلافاصله تست‌های ایفمارک  را با موفقیت پشت سرگذاشتند تا در جلسه بعدازظهر تمریناتشان را زیر نظر سید سیروس پور موسوی آغاز کنند.
از سوابق نگچی لوپز لایوریندو «Vinícius Lopes Laurindo» مدافع جدید فولاد می‌توان به عضویت در تیم‌های فوتبال کروزیرو، لوردنس، براگانتینو و جووینتوج اشاره کرد.
همچنین وینیسو سوارز تارتا «Vinicius Silva Soares Tartá» هافبک تازه وارد فولاد خوزستان نیز سابقه عضویت در لیگ فوتبال سری A. و B. برزیل، لیگ برتر فوتبال ژاپن، لیگ برتر کره جنوبی و پوشیدن پیراهن تیم‌های فلومیننزه، پالمیراس و برزیلیانس را در کارنامه خود دارد.
 بر این اساس، فولاد که پیش از این لوسیانو پریرا مندز، بهترین گلزن خارجی فصل گذشته لیگ برتر را به خدمت گرفته بود، با جذب این ۲ بازیکن، هم اکنون ۳ برزیلی در اختیار خواهد داشت.
تیم فولاد خوزستان بعد از ظهر فردا (پنجشنبه) و با اتمام دومین اردوی آماده‌سازی، تهران را به مقصد اهواز ترک می‌کند و پس از ۳ روز استراحت، با حضور تمامی نفرات برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر تمریناتش را در مجموعه ورزشی فولاد خوزستان دنبال خواهد کرد. اولین دیدار فولاد در فصل ۹۷/۹۸ رقابت‌های لیگ برتر، از ساعت ۲۰:۴۵ روز پنجشنبه ۴ مردادماه در ورزشگاه غدیر اهواز برابر تیم پارس جم جنوبی خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.