حضور علیرضا بیرانوند در ترکیه، باعث نگرانی هواداران پرسپولیس و به راه افتادن شایعات مختلفی برای این بازیکن شده است.

علیرضا بیرانوند پس از همراهی تیم ملی فوتبال در مسابقات جام جهانی روسیه، به دلیل حضور کاروان پرسپولیس در اردوی تدارکاتی کرواسی، تا پایان هفته و زمان بازگشت سرخپوشان به تهران، از کادر فنی تیم مرخصی دریافت کرده و با غنیمت شمردن این فرصت، به همراه خانواده برای استراحت به کشور ترکیه سفر کرده است.
علیرضا بیرانوند زمانی که از نفت به پرسپولیس پیوست فکرش را نمی‌کرد که بتواند آن‌قدر زود در پرسپولیس به ستاره تیم تبدیل شود. بیرانوند توانست با سرخپوشان به دو قهرمانی پیاپی در لیگ برسد و خودش را بیش از گذشته ثابت کند و در‌نهایت وظیفه دروازه تیم‌ملی در جام‌جهانی را بر عهده گرفت و عملکرد درخشانی را از خود به نمایش گذاشت.
زمانی که بیرانوند به پرسپولیس پیوست در اولین مصاحبه خود اعلام کرد: «من برای خودم یک خانه را به مدت دو سال اجاره کرده‌ام که صاحب آن فردی به نام احمدرضا عابدزاده بوده است. فکر می‌کنم باید به خوبی از این خانه محافظت کرد، چون صاحب بزرگی به نام احمدرضا عابدزاده داشته که واقعا عقاب آسیا بوده است. امیدوارم بتوانم به خوبی از این خانه محافظت کرده و این خانه را نو کنم.»
دروازه‌بان سرخ‌ها که از آمدن به پرسپولیس خیلی خوشحال بود در حرکتی جالب توجه با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد دو ساله خود را برای 3‌سال دیگر تمدید کرد تا نشان دهد که علاقه زیادی به تیمش دارد. بیرانوند اما در اقدامی عجیب برای تمدید بدون مدیر برنامه خود راهی باشگاه شد و قراردادی را امضا کرد که در آن خبری از هیچ بند و تبصره‌ای نبود و تمام و کمال خودش را در اختیار باشگاه قرارداد.
بیرانوند حالا بعد از درخشش درجام‌جهانی با پیشنهادات خوبی روبه‌رو شده اما با توجه به قرارداد با پرسپولیس و اینکه هیچ بندی در قرارداد خود برای جدا شدن ندارد تنها در صورتی می‌تواند جدا شود که باشگاه اجازه دهد. این در حالی است که برانکو مخالف جدایی او است و به‌نظر می‌رسد دروازه‌بان پرسپولیس باید قید جدا شدن از پرسپولیس را بزند. نکته قابل توجه اینکه حالا ظاهرا بیرانوند از تمدید بدون بند خود ناراحت است و امیدوار است که باشگاه پرسپولیس در‌نهایت با جدایی او موافقت کند.

انتهای پیام/