قطری‌ها تلاش خود برای ضربه زدن به نمایندگان ایران و تضعیف استقلال و پرسپولیس را با هدف قراردادن ستارگان آن‌ها در فصل نقل و انتقالات تابستانی آغاز کرده‌اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ۴۵ روز دیگر از سر گرفته می‌شود و در روز‌های ۵ و ۶ شهریور به ترتیب تیم‌های السد و الدحیل مقابل نمایندگان ایران؛ استقلال و پرسپولیس قرار خواهند گرفت تا پس از برگزاری دیدار‌های مرحله برگشت یک‌چهارم چهره تیم‌های صعودکننده به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان مشخص شود. در چنین شرایطی که حضور قدرتمندانه پرسپولیس و استقلال در ادامه لیگ قهرمانان می‌تواند برای فوتبال قطر گران تمام شود، گویا قطری‌ها تلاش خود برای ضربه زدن به نمایندگان ایران و تضعیف استقلال و پرسپولیس را با هدف قراردادن ستارگان آن‌ها در فصل نقل و انتقالات تابستانی آغاز کرده‌اند. البته قطری‌ها نه به صورت مستقیم و توسط دو تیم السد و الدحیل بلکه به واسطه دیگر تیم‌های حاضر در لیگ ستارگان قطر همچون الاهلی و دیگران برای جذب مهره‌های سرخابی دست به کار شده‌اند به طوری که این تیم تاکنون امید ابراهیمی یکی از مهره‌های مهم استقلال را جذب کرده و گفته می‌شود در تلاش است که وحید امیری یکی از مهره‌های برجسته پرسپولیس را هم از این تیم جدا کند. جالب اینکه کل فوتبال قطر توسط خانواده سلطنتی آل‌ثانی و پسرها، داماد‌ها و برادرزاده‌های شیخ حمد بن خلیفه آل‌ثانی امیر قطر اداره می‌شود. هم‌اکنون ریاست باشگاه السد حریف استقلال برعهده شیخ محمدبن حمد آل‌ثانی پسر امیر قطر است و ریاست باشگاه الدحیل حریف پرسپولیس را عبدا... بن ناصر بن خلیفه آل‌ثانی برادرزاده امیر قطر برعهده دارد و باشگاه الاهلی که وظیفه تضعیف سرخابی‌های تهران را برعهده گرفته، تحت ریاست شیخ احمد بن حمد آل‌ثانی عموزاده آن‌ها قرار دارد.

در فوتبال قطر حمدبن شام بن محمد آل‌ثانی دیگر عموزاده آن‌ها ریاست دو باشگاه الغرافه و الخریطیات را برعهده دارد، شیخ حمدبن سهیم آل‌ثانی داماد امیر قطر رئیس باشگاه القطر است، شیخ عبدا... و شیخ محمد پسران امیر قطر به ترتیب ریاست هیئت مدیره باشگاه‌های الریان و القطر را عهده‌دار هستند و دیگر اعضای خانواده سلطنتی آل‌ثانی نیز صندلی‌های مدیریتی دیگر باشگاه‌های قطری را به خود اختصاص داده‌اند.

انتهای پیام/