پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اگر باشگاه استقلال نتواند بازیکنان مدنظر شفر را جذب کرده و تیم را به درستی تقویت کند در آسیا آبروریزی خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ستار همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار، در خصوص عملکرد فعلی باشگاه استقلال در نقل و انتقالات اظهار داشت: امسال توقعات از تیم استقلال بالاست و طرفداران انتظار دارند تا این تیم قهرمانی لیگ را به ارمغان بیاورد. شفر می‌داند باید کاری کند و تیم را بسیار خوب بسته و توقع طرفداران را برآورده سازد.

وی ادامه داد: بازیکنان بسیار زیادی از استقلال جدا شدند که جایگزین کردن آنها بسیار سخت است. اگر باشگاه استقلال نتواند بازیکنان مدنظر شفر را جذب کند و تیم را به درستی تقویت نکند در آسیا آبروریزی خواهد شد.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص جدایی امید ابراهیمی از استقلال و ناراحتی هواداران از او هم گفت: بسیار بزرگتر از امید ابراهیمی‌ها به استقلال آمدند و رفتند، آنچه که مانده استقلال و هواداران آن است. هواداران باید این موضوع را بپذیرند و به این تصمیم احترام بگذارند چون بازیکنان حق دارند بر اساس روند زندگی خود برنامه ریزی کنند و تصمیم بگیرند و  نباید مورد بی‌احترامی  و حمله قرار بگیرند.

همدانی در خصوص شفر  اظهار داشت: من به توانایی شفر اعتماد کامل دارم و شاهد بودیم که وی تیمی که در سال گذشته مشکلاتی داشت را تحویل گرفت و متحول کرد پس می‌توان به توانایی های فنی این مربی آلمانی اعتماد کرد.

وی تاکید کرد: شفر در مصاحبه‌ای گفته بود از این به بعد با نظر بنده باشگاه بازیکن خواهد گرفت و این موضوع نشان‌دهنده آن است که در گذشته دست‌هایی برای جذب بازیکنان وجود داشته و این اتفاق بسیار غیر حرفه‌ای و غیر فنی بوده است. امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی  در استقلال نباشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.