سرپرست تیم فوتبال سپیدرود گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان باشگاه را به محمد نوین واگذار کرده است و دیگر نمی دانیم چه مدرکی باید نشان دهیم که سپیدرود هستیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 افشین ناظمی در مورد وضعیت عجیب سپیدرود و دو تیمی که به صورت جداگانه خودشان را آماده حضور در فصل جدید لیگ برتر می کنند، اظهار داشت: مدتی پیش باشگاه سپیدرود از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در اختیار آقای نوین قرار گرفت و ایشان هم به عنوان مالک باشگاه به فدراسیون فوتبال معرفی شد. ما قراردادها را هم در فدراسیون ثبت کردیم و اگر بازیکن جدیدی هم بگیریم باز هم مراحل اداری را انجام خواهیم داد. از طرفی بازیکنان ما هم روز گذشته در ایفمارک حاضر شدند تا تست های پزشکی را پشت سر بگذارند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا شما اطمینان دارید که این تیم در مسابقات لیگ برتر شرکت خواهد کرد؟»، تاکید کرد: باشگاه زیرمجموعه هیئت فوتبال است و این هیئت هم زیرمجموعه اداره کل ورزش و جوانان است. وقتی اداره کل ورزش و جوانان به هیئت فوتبال نامه می زند و مالک را معرفی می کند دیگر بحثی باقی نمی ماند. ما نمی دانیم دیگر چه مدرکی باید نشان دهیم که سپیدرود هستیم.

سرپرست تیم فوتبال سپیدرود در خصوص اینکه تیم دیگری هم در رشت با نام سپیدرود خود را آماده حضور در لیگ برتر می کند، تصریح کرد: ما هم از روز دوشنبه در رشت تمرینات را دنبال خواهیم کرد. ما در زمینه جذب بازیکن و مراحل آماده سازی برای حضور در فصل جدید لیگ برتر، کارمان را ادامه می دهیم و توجهی به حاشیه ها نداریم.

ناظمی در پایان خاطرنشان کرد: سپیدرود 50 سال قدمت دارد و الان حتی هوادار 80 ساله هم در تمرین ما حاضر می شود و پیگیر اخبار تیم است. امیدوارم که تیم ما آرامش داشته باشد و با شرایط خوبی لیگ برتر را شروع کنیم.

انتهای پیام/