در فاصله یک هفته تا شروع لیگ برتر، هنوز تکلیف سروش رفیعی برای نیم فصل اول مشخص نشده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ستاره فوتبال ایران پس از یک فصل حضور در لیگ قطر بار دیگر به پرسپولیس پیوست اما باتوجه به محرومیت این تیم از نقل و انتقالات، از زمستان می تواند در پرسپولیس بازی کند. البته او چند روز پیش در بازی دوستانه مقابل شهرداری ماهشهر به میدان رفت و عملکرد قابل قبولی هم از خود ارائه کرد.

 

سروش همچون ترابی و شیری و برخلاف مهدی شریفی تصمیم گرفت تا در دوران محرومیت پرسپولیس برای تیم دیگری بازی کند. تراکتورسازی، سپاهان و... گزینه های ابتدایی بودند اما این تیم ها اعلام کردند رفیعی را برای یک نیم فصل نمی خواهند.

 

سپس باشگاه هایی چون سایپا، پیکان و فولاد مطرح شدند. بازی در سایپا به سبب حضور مهدی ترابی و بازی در پیکان به خاطر حضور مهدی شیری برای سروش قابل اهمیت بوده و هستند اما به نظر می رسد حالا حضور در سایپا منتفی شده و پیکان و فولاد گزینه های اصلی هستند.

 

در روزهای اخیر شنیده شد که پیکانی ها با رقم درخواستی ستاره شماره 7 پرسپولیس مخالفت کرده اند. همچنین هیئت مدیره فولاد نیز مخالفتش با حضور 5 ماهه رفیعی را اعلام کرد اما این دو تیم همچنان اصلی ترین گزینه ها به شمار می روند.

 

در نهایت باید دید هافبک سابق تیم الخور نیم فصل اول را در چه تیمی سپری خواهد کرد. او تمایل زیادی به بازی در تهران دارد و شاید همین موضوع سبب شود تا مذاکرات با پیکان به سرانجام برسد و سروش پیکانی شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.