بهمن روشنایی از سمت خود در باشگاه نفت مسجدسلیمان رسما استعفا داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نامه ی استعفای بهمن روشنایی سرپرست نفت مسجدسلیمان به شرح ذیل میباشد:

«همیشه باید خوب خداحافظی کرد؛ گاهی همه چیر آن‌قدر سریع اتفاق می‌افتد که فرصتی برای یک خداحافظی خوب پیدا نمی‌کنی.

 با عرض سلام خدمت کلیه همشهریان عزیزم مسجدسلیمان؛ شهر اولین‌ها که به تاریخ مسجدسلیمان پیوست. از اینکه نتوانستم خدمتگزار خوبی برای مردم شهرم باشم پوزش می‌طلبم. آمده بودم برای خدمت به شهر و دیاری که واقعا از صمیم قلب به آن وابسته بودم، شهری که بزرگان زیادی از لحاظ فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ورزشی را در خود پرورش داد و تقویم کشور نمود. بنده نیز عضو کوچکی از این جامعه بختیاری زبان هستم که خاطرات زیادی از آن در دل دارم. من زاده مسجدسلیمان هستم و برای سربلندی نام بزرگ بختیاری سرزمین اجدادی‌ام از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهم کرد.

برای بستن تیمی در خور نام شهرم مسجدسلیمان، با درایت کادر فنی که در رأس آن عبدالله ویسی قرار داشت، شبانه‌روز تلاش شد و الحمدلله که با لطف خداوند متعال و کمک‌های مسئولان محترم شهری و استانی از جمله جناب آقای دکتر شریعتی استاندار محبوب و ورزشدوست استان، جناب آقای حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، حاج آقا امینی امام جمعه محترم مسجدسلیمان که بنده ارادت خاصی به ایشان دارم، جناب آقای ناصری مدیر شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان، جناب آقای مشایخ و جناب آقای دکتر دکتر ظاهری نماینده محترم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی که با وجود مشغله کاری با تمام توان برای رفع مشکلات مالی باشگاه اقداماتی انجام دادند، همچنین هواداران پرشور و باغیرت مسجدسلیمان که سرمایه اصلی تیم نفت هستند، تیم خوبی در حد نام فوتبال پرآوازه این شهر بسته شده است.

لذا از تمامی این عزیزان و بزرگواران به‌خاطر کمک در راه آماده‌سازی تیم نفت مسجدسلیمان تقدیر و تشکر می‌نمایم و در پایان باید بگویم افتخارم اینست که بختیاری هستم و مسجدسلیمانی. یا حق»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.