پرسپولیس و فولاد جمعه ۱۲ مرداد در ورزشگاه آزادی از ساعت ۲۰:۴۵ به مصاف هم میروند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میثم سعادتی؛ در چارچوب هفته دوم از رقابت های  لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان پس از کسب پیروزی روحیه بخش در دیدارهای نخست خود در روز جمعه ۱۲ مرداد۹۷ و از ساعت۴۵ / ۲۰، در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

که در این مطلب سعی داریم نگاهی گذرا به شرایط این مسابقه بیاندازیم.

قضاوت این دیدار را زرگر برعهده دارد.

پیش از اینکه اطلاعات دیدار پرسپولیس وفولاد را گزارش دهیم به آمار کلی هفته اول لیگ برتر میپردازیم؛از جمع ۱۶ تیم لیگ هجدهم ۸ تیم نتوانستند گل بزنند و ۶ تیم نیز فقط یک گل به ثمر رساندند و در هفته اول چهار تیم پرسپولیس،سایپا،فولاد و ذوب آهن موفق به شکست حریفان شده اند.

در تقابلهای برانکو ایوانکوویچ و سیروس پورموسوی به ترتیب زیر رقم خورده است.

برانکو هیچگاه جلوی فولاد شکست نخورده و در ۶ مصاف قبلی ۴ برد و ۲ تساوی ثبت شده است و در مقابل سیروس پور موسوی در ۴ دیدار مقابل پرسپولیس برد نداشته و ۲ تساوی و دو باخت در کارنامه دارد.

۱۶ دیدار پرسپولیس و فولاد در ورزشگاه آزادی برگزار شده است و ۹ برد سهم پرسپولیس ۳ برد برای فولاد و ۴ نتیجه تساوی به ثبت رسیده است.

پرگل ترین بازی پرسپولیس و فولاد به دیدار رفت لیگ دوم در ورزشگاه آزادی برمیگردد که دو تیم به تساوی ۳-۳ دست یافتند.

طبق اعلام رسمی پزشکان؛ دو تیم بدون مصدوم در مقابل هم قرار میگیرند و تنها بازیکن مصدوم پرسپولیس شجاع خلیل زاده به این مسابقه میرسد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس؛

بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی، جلال حسینی، محمد انصاری، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، بشاررسن، سیامک نعمتی، امید عالیشاه و علی علیپور

ترکیب احتمالی فولاد

مرادیان، جعفری، والی، کرمی، شیرزادی، مریدی، سالاروند، رفیعی، بیت سعید، حردانی و پریرا

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.