مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که تیم برانکو به بردن عادت کرده و بردهای سرخپوشان حریفان را می‌ترساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ادموند بزیک درباره شرایط پرسپولیس و سومین دیدار این تیم در لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: پرسپولیس شروع خوبی در لیگ داشته و دو بازی خوب انجام داده که با صدرنشینی همراه بوده است، ولی آنها قطعاً بازی سختی در اهواز خواهند داشت.

وی ادامه داد: تیم برانکو در چند سال گذشته در سطح عالی قرار داشته و به بردن عادت کرده است. بردهای پی‌درپی این تیم حریفانش را می‌ترساند.

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره جدایی احتمالی علیرضا بیرانوند پیش از نیم‌فصل لیگ برتر عنوان کرد: مسئولان باشگاه در این مورد باید تمام جوانب را بررسی کنند، چون  پرسپولیس قطعاً با رفتن بیرانوند ضرر خواهد کرد. البته در این بین شرایط بیرانوند را هم باید در نظر گرفت شاید علیرضا چند ماه دیگر پیشنهادهای امروزش را نداشته باشد.

بزیک درباره رویارویی پرسپولیس با الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شرایط لیگ قهرمانان با لیگ برتر متفاوت است. در لیگ اگر اشتباهی کنید فرصت جبران دارید، اما در لیگ قهرمانان حق اشتباه ندارید. الدحیل حریف قدرتمند و بسیار خطرناکی است، اما بازیکنان پرسپولیس هم برای این مسابقات انگیزه و اعتمادبه‌نفس بالایی دارند و می‌توانند در این دیدار موفق باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.