کاپیتان دوم پرسپولیس درباره رویارویی پرسپولیس و استقلال خوزستان گفت: با انگیزه و انرژی فراوان به میدان می‌رویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیروز در یکی از مراکز استعدادیابی معتبر کشور با حسین ماهینی کاپیتان دوم پرسپولیس برخورد داشتیم. این بازیکن خوش‌اخلاق بوشهری یک کودک مستعد که در مدرسه فوتبال خودش رشد کرده را همراه آورده بود تا تست بدهد بلکه بتواند به مدارج بالاتر صعود کند. همین برخورد کاملاً اتفاقی باعث شد بحث به پرسپولیس فصل جاری، بازی با استقلال خوزستان و دیدار حساس آسیایی با الدحیل بکشد. ماحصل این گفت‌وگوی نیمروزی را می‌توانید در زیر بخوانید.

* حسین ماهینی کجا و اینجا کجا؟

گفتیم شاید بتوانیم به یک کودک مستعد کمک کنیم. کشورمان پر از استعداد است و این بچه‌ها فقط نیاز به کمی توجه بیشتر دارند.

* نکند تو هم شدی مهدی مهدوی‌کیا و می‌خواهی آکادمی بین‌المللی راه بیندازی؟

من کجا و مهدی مهدوی‌کیا کجا؟ آقامهدی بزرگ ماست و الگوی خیلی از فوتبالی‌ها که خیلی برای فوتبال پایه زحمت می‌کشد و همین الان هم در رده‌های پایه‌ای باشگاه هامبورگ مشغول به کار است. برای این مرد بزرگ و کاپیتان خودم آرزوی موفقیت می‌کنم.

* از پرسپولیس چه خبر؟ اوضاع و احوال خوب است؟

خدا را شکر همه چیز خوب است. دو برد در هفته‌های ابتدایی به دست آوردیم که با توجه به شرایط این فصل پرسپولیس عالی بود.

* دو پیروزی متوالی در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر برابر پدیده مشهد و فولاد خوزستان چقدر می‌تواند برای تکرار قهرمانی پرسپولیس امیدوارکننده باشد؟

امیدوارکننده که هست، اما هنوز ۲۸ هفته از لیگ باقی مانده است و از حالا نمی‌توان حدس زد چه کسی قهرمان می‌شود.

* البته شما صدرنشین لیگ برتر هستید؟

گفتم که ما در باد این حرف‌ها نمی‌خوابیم. صدرنشینی مهم است، اما ما باید تمرکز خودمان را حفظ کرده و در ادامه هم این روند را حفظ کنیم.

* برخی دیگر هم معتقدند پرسپولیس هنوز به زمین سفت نخورده و رقیبان گردن‌کلفت‌تری هم وجود دارند؟

پرسپولیس در دو سال اخیر شخصیت بالای خود را نشان داده است. ما از کادر فنی بادانش و بازیکنان مسئولیت‌پذیری برخورداریم و برابر همه حریفان هم با تمرکز کامل ظاهر می‌شویم.

* فردا باید در اهواز به مصاف استقلال خوزستان بروید. آماده این دیدار هستید؟

بله، ما با آمادگی کامل، انگیزه فراوان و پرانرژی به اهواز می‌رویم تا دست پر به تهران برگردیم البته فقط یک نگرانی داریم که... (کمی مکث می‌کند)

* نگران چه چیزی هستید؟

فقط نگران گرمای وحشتناک اهواز هستیم. من خودم در اهواز بازی کردم و خوب می‌دانم اگر هوا خیلی گرم باشد کار چقدر سخت است، حتی به راحتی نمی‌توان نفس کشید چه برسد به آنکه بخواهی فوتبال هم بازی کنی. امیدوارم در آن ساعت شرایط جوی و آب و هوایی به گونه‌ای باشد که بتوانیم رضایت خاطر هواداران پرشمار و دوست‌داشتنی پرسپولیس را جلب کنیم.

* فکر می‌کنی بازی با استقلال خوزستان با چه نتیجه‌ای تمام شود؟

واقعاً نمی‌توان بازی را پیش‌بینی کرد، فقط می‌دانم ما برنده این بازی خواهیم بود البته حتماً بنویسید با احترام به تیم خوب استقلال خوزستان.

* ۶ و ۲۷ شهریور، پرسپولیس دو بازی حساس رفت و برگشت در قطر و تهران برابر الدحیل دارد. درباره این دو دیدار چه نظری داری؟

من فکر می‌کنم کلید صعود از این مرحله و رفتن به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا گل نخوردن در بازی رفت است. اگر ما بتوانیم به کمک همه بچه‌ها دروازه پرسپولیس را در قطر بسته نگه داریم آنگاه در دیدار برگشت شانس زیادی برای برتری جلوی چشم هواداران خودی خواهیم داشت. ما می‌توانیم با تشویق‌های کرکننده ۱۰۰ هزار تماشاگر پرسپولیسی در استادیوم آزادی به الدحیل گل بزنیم و صعود کنیم به شرط آنکه اول در قطر گل نخوریم.

انتهای پیام/