مسعود شجاعی بعد از 12 سال به لیگ فوتبال ایران برگشته است و جدا از اینکه تراکتورسازی با جذب او واقعا خرید خوبی داشته یا نه بازگشت کاپیتان تیم ملی به لیگ برتر می‌تواند یکی از اتفاقات ویژه این فصل باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شجاعی 12 سال قبل و بعد از جام جهانی 2006 در حالی که بازیکن تکنیکی و جوان سایپا شناخته می‌شد به امارات و بعد به لالیگا رفت تا برای اوساسونا بازی کند. او در تمام این دوران طولانی حضور در تیم‌های اسپانیایی، اماراتی، قطری و یونانی را تجربه کرد و با تجربه حضور در دو لیگ اروپایی و دو لیگ حوزه خلیج‌ فارس هم درآمد خوبی داشت هم تجارب فوق‌العاده‌ای کسب کرد.

شجاعی که حالا با سه دوره حضور در جام جهانی تنها بازیکن ایرانی است که به این افتخار می‌رسد 34 سال و 2 ماه سن دارد. او به‌عنوان بازیکن 22 ساله پرشی بزرگ از سایپا به شارجه و بلافاصله به اوساسونا داشت و خیلی خوب در اروپا دوام آورد اما به نظر می‌رسید بعد از جام جهانی 2018 و تنها نمایشی که در این تورنمنت داشت و تا حدودی ناامید کننده هم بود، نتواند حتی تیمی درجه سه در اروپا پیدا کند و مثلا در تیم‌های رده پایین سوپرلیگ یونان به فعالیتش ادامه دهد.

حالا شجاعی به لیگ برتر فوتبال ایران برگشته و از آنجایی که در این لیگ سابقه حضور در تیم‌های نفت آبادان و سایپا را دارد شاید بدون حضور در یکی از دو تیم سرخابی پایتخت دوران فوتبال باشگاهی‌اش را به پایان برساند که این را هم می‌توان به ویژگی‌هایش اضافه کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.