پیشکسوت باشگاه استقلال معنقد است که این تیم می‌تواند با بازیکنان جوانش نتیجه بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی جباری معتقد است استقلال با اتکا به جوانانی که این روز‌ها در ترکیب این تیم به میدان می‌روند، می‌تواند روز به روز بهتر شود و در آسیا هم مشکلی از این بابت نخواهد داشت.

دو بازی اول استقلال را دیدید؟

بله! پیکان خیلی بسته بازی می‌کرد. البته با توجه به وضعیتی که تیم ما قبل از ورود به مسابقات داشت، به شخصه نگران بودم که مبادا نتیجه‌ای رقم بخورد که باعث دلخوری هواداران شود ولی جوانانی که در ترکیب تیم به میدان رفتند، انصافاً خوب ظاهر شدند.

صیادمنش با اولین لمس توپ، گل زد؟

بله! کاش آن خطا را قبل از ضربه آخر نمی‌کرد. او یک بازیکن تیزهوش است که چهارچوب را می‌شناسد. استقلال در نوک حمله به یکی مانند او نیاز دارد. یکی مثل تیام که تا آمد، همه زحمات خط هافبک را به ثمر رساند. الان هم نمی‌دانم الحاجی گرو می‌تواند جای تیام را پر کند یا نه! امیدوارم که این اتفاق بیفتد.

تیام چرا نماند؟

این را باید از مسئولان باشگاه بپرسید. به شخصه دوست داشتم بماند ولی ظاهراً خواسته‌هایش بیش از حد انتظار بوده است. او باید به احترام اعتباری که از نام استقلال به دست آورده هم که شده، یک فصل دیگر برای استقلال بازی می‌کرد. او تا قبل از اینکه اینجا باشد، بازیکنی ارزان بود ولی در خط حمله‌ای بازی کرد که بهترین هافبک‌های آسیا در آن توپ می‌زدند و درخشید. نباید این رفتار را می‌کرد.

نیومایر و تبریزی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

بازیکن آلمانی را که هنوز ندیده‌ایم ولی تبریزی را می‌شناسم. فورواردی سرزن و پا به توپ است که چهارچوب‌شناسی اش خوب است. باید به او کمک کرد تا هرچه زودتر در ترکیب تیم جا بیفتد. قطعاً ما به این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا نیاز مبرم پیدا خواهیم کرد.

در کل، اوضاع استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

خیلی خوب است. روز به روز هم بهتر می‌شود. استقلال در فصلی که باید بهتر جمع می‌شد، دیر جمع شد ولی شکر خدا در حال خوب جمع شدن است. شفر مربی باهوش و باتجربه‌ای است که نمی‌گذارد تیمش در مسیر غلط برود. او می‌تواند در این زمینه به مدیران باشگاه هم راهکار‌های خوبی ارائه کند.

دیدار با ذوب‌آهن؟

بازی زیبایی بود. ما باید برنده می‌شدیم. استقلال یک گل سالم هم زد. یک پنالتی هم روی زکی‌پور نگرفتند. ذوب‌آهن در نیمه دوم فقط زیر توپ می‌زد و این نشان از اقتدار استقلال است.

فکر می‌کنید بازی با تراکتور چه می‌شود؟

باید بازی را ببریم. دو بازی گذشته ۴ امتیاز از دست دادیم و دیگر زمانی برای از دست دادن امتیاز نداریم وگرنه بار دیگر به اتفاقات فصل قبل و قبل‌ترش دچار می‌شویم. این خوب نیست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.