مدافع نساجی از آمادگی تیمش برای دستیابی به اولین برد تاریخ این تیم در لیگ برتر خبر می‌دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نساجی اولین حضور تاریخی خود در‌ لیگ برتر را تجربه می‌کند و طی دو بازی اخیر با بدشانسی از رسیدن به پیروزی ناکام ماندند. فرشاد فرجی، مدافع جوان اما باتجربه این تیم که پیش از این سابقه حضور در‌ تیم‌های لیگ برتری راه آهن، نفت آبادان و سایپا را در کارنامه دارد، امیدوار است اولین پیروزی را با نساجی در بازی امروز مقابل پارس جنوبی جشن بگیرند.

وی در خصوص آمادگی تیمش گفت: مقابل تراکتورسازی واقعا بدشانس بودیم وگرنه با یک برد خارج از خانه برمی‌گشتیم. جای توجیه و بهانه ندارد و شاید باید بهتر ‌از این عمل می‌کردیم اما اگر کمی عدالت رعایت می‌شد حق ما از دو بازی اخیر حداقل ۴ امتیاز بود.

وی ادامه داد: طی هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و اکنون در اوج آمادگی روحی و بدنی برای بازی مقابل پارس جنوبی به دنبال پیروزی هستیم و هیچ چیزی جز این ما را راضی نخواهد کرد.

وی در خصوص حضور جالب توجه هواداران این تیم پیش از این بازی در ‌محل تمرین گفت: هواداران نساجی یک عاشق به تمام معنا هستند. تیم نساجی همه وجود آنهاست و امیدوارم ما هم در زمین بتوانیم گوشه‌ای از این محبت را جبران کنیم و با تمام انگیزه و توان به دنبال پیروزی خواهیم بود. امروز انتظار نداریم و از آن مطمئنم که با حضور و حمایت این هواداران اولین جشن پیروزی را برگزار خواهیم کرد. یک جشن تاریخی که حق هواداران این تیم است و امیدوارم سال‌ها با حضور در سطح اول فوتبال ادامه داشته باشد.

فرجی در پاسخ به این سوال که پارس جنوبی در فاز تهاجمی تیم موفقی است و انتظار می‌رود خط دفاعی این تیم کار سختی پیش رو داشته باشد گفت: ما بازی پارس جنوبی را با آنالیز دقیق کادرفنی دیده‌ایم. تیم خوبی هستند و به خوبی از آنها شناخت پیدا کرده‌ایم. خدا را شکر همه بچه‌ها از انگیزه کافی برای رسیدن به پیروزی برخوردار هستند و با تمرکز و انسجامی تیمی در تمام پست‌ها به دنبال یک بازی زیبا و دلچسب برای هواداران و در کنار آن برد تاریخی برای نساجی هستیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.