شنیدیم اشکان دژاگه دیگر ملی‌پوش جدید تراکتورسازی نیز به پرسپولیسی‌ها و برانکو پیشنهاد شده بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 چند روز پیش نوشتیم مسئولان باشگاه استقلال تهران قبل از عقد قرارداد مسعود شجاعی با تراکتورسازی و سفر به تبریز به دنبال جذب او بودند.

نوشتیم استقلالی‌ها حتی پژمان منتظری را واسطه کردند که به دم منزل مسعود شجاعی رفته و او را برای حضور در جمع آبی‌ها قانع کند، اما در نهایت او تصمیم گرفت به تبریز برود. در همین راستا شنیدیم اشکان دژاگه دیگر ملی‌پوش جدید تراکتورسازی نیز به پرسپولیسی‌ها و برانکو پیشنهاد شده است. خاطرتان باشد وقتی پرسپولیس به جمع ۴ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا رسید، بسیاری از اهالی فوتبال و ملی‌پوشان این اتفاق را تبریک گفتند. یکی از این افراد اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی بود که با انتشار استوری در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام و قرار دادن تصویری از پرچم پرسپولیس، این برد را به باشگاه پرسپولیس تبریک گفت. همان روز‌ها خیلی‌ها عنوان کردند اشکان دژاگه پرسپولیسی است و به رنگ قرمز تمایل دارد.

فصل گذشته هم زمانی که اشکان بدون تیم بود، به پرسپولیس پیشنهاد شد که برانکو مخالفت کرد! سرمربی کروات پرسپولیس آن روز‌ها اعلام عدم نیاز به اشکان دژاگه کرد و شنیدیم قبل از عقد قرارداد رسمی این بازیکن با تراکتورسازی هم حرف خود را تکرار کرده است. البته با توجه به حکم فیفا و محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات تابستانی، اشکان دژاگه حتی اگر با این تیم قرارداد هم می‌بست، نمی‌توانست برای قرمزپوشان بازی کند.

به هر حال این همکاری میسر نشد تا اشکان دژاگه پس از سال‌ها بازی در آلمان، انگلیس و قطر راهی تبریز شود. هرچند گفته می‌شود آماده نیست و پس از پایان جام جهانی تمرین مناسبی نداشته است. گفته می‌شود در صورت رسیدن ITC برابر استقلال تهران بازی می‌کند، در حالی که شنیدیم از لحاظ بدنی و آمادگی جسمانی در شرایط مطلوبی به سر نمی‌برد!

انتهای پیام/