نعمتی: لیدرها در تمرین به ما فحاشی و درگیر می‌شوند

ستاره دو هفته اخیر پرسپولیس از مدیران باشگاه خواست تا به سکوهای این باشگاه سامان بدهد و آن را از افرادی که به دنبال منافع خودی هستند پاک کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیامک نعمتی در جدال مقابل استقلال خوزستان نتوانست نمایش دو هفته اخیرش را به جا بگذارد و مدعی است این اتفاق به خاطر حوادثی که روی سکوها رقم می‌خورد شکل گرفته است: والا هیچ کدام از ما جرات نزدیک شدن و حرکت به سمت خط را نداشتیم. من بیشتر از اینکه به دنبال توپ باشم به دنبال این بودم تا سنگی به سمت من پرتاب نشود.

وی ادامه داد: در جریان بازی یک سنگ به پایم خورد که حتی راه رفتن را هم برایم سخت کرده بود. اگر دقت کرده باشید در نیمه اول حسین ماهینی و بشار و در نیمه دوم محمد انصاری اصلا جرات رفتن به سمت خط را نداشتند چرا که ممکن بود با برخورد سنگ مواجه شوند. من فقط یک سوال دارم؟ چرا این دوستان عزیز اهوازی، خوزستانی و عرب به ما بازیکنان سنگ می زدند؟ مگر ما باعث اتفاقات بازی با فولاد شده بودیم؟ ما که در آن بازی در زمین برخورد بدی با آنها و حتی بازیکنان فولاد نداشتیم.

نعمتی در ادامه با عصبانیت نسبت به حواشی شکل گرفته لیدرهای باشگاه را مقصر دانست و گفت: ما فوتبال بازی می کنیم تا هواداران رضایت داشته باشند و خوشحال شوند اما یک سری افراد که مشخص نیست از کجا آمده‌اند رفتاری دور از شان از خود نشان می‌دهند. بزرگان تیم بهتر می دانند اما من هم می خواهم بگویم، ما چرا باید در تمرین از کسی که خود را لیدر باشگاه می داند، فحش بخوریم؟

 

وی در خصوص بازی گفت: این بازی نبود وقتی وارد زمین شدیم انگار وارد میدان جنگ شده ایم و ما برای جنگ حاضر شده بودیم. از همان ابتدا شروع به فحاشی و سنگ زدن کردند حتی مربی گلرهای ما نیز مورد هدف آنها قرار داشت.

نعمتی هم مانند دیگر بازیکنان این اتفاق را در حواشی ای می داند که در بازی با فولاد رقم خورده بود: آنها دنبال انتقام بودند اما نباید از بازیکنان تیم می گرفتند. ما که در زمین بودیم و هیچ نقشی در اتفاقات روی سکوها نداشتیم. هیچ وقت هم به خودمان اجازه نمی دهیم نه به هواداری خودی و نه به دیگران که برای لذت فوتبال آمده اند بی احترامی کنیم. هواداران خوزستانی، اهوازی و عرب همه عزیز ما هستند چون ما هیچ هدفی جز لذت بردن از فوتبال نداریم و فقط در زمین کارمان را انجام می دهیم. اما برخی دوستان کاری کردند که هواداران اهوازی و خوزستانی ناراحت شدند و این اتفاقات تلخ رقم خورد.

وی ادامه داد: فکر نمی کنم امروز مسابقه خوبی داشتیم و بازی کلا بخاطر سنگ اندازی متوقف می شد. به خاطر سنگ اندازی نمی توانستیم در بیشتر نقاط زمین حاضر شویم و همه از پرتاب سنگ ها می ترسیدند. با این حال خدا را شکر بچه های ما صدمه ندیدند و شکستگی و زخمی نداشتیم اما بازی پر تنش و غیرفوتبالی بود.

نعمتی با انتقاد از کسانی که با شکل دادن این حواشی این اتفاقات تلخ را رقم زدند گفت: دقیقا می خواهند کاری کنند که پرسپولیس متضرر شود. آنها کاری کردند که ما نتوانیم فوتبال بازی کنیم و آنقدر استرس در بچه های ما بود که اصلا دوندگی نداشتیم و همه اش به دور و بر نگاه می کردیم و نگران سنگ پرانی بودیم.

وی ادامه داد: دقیقا همین خودی ها باعث شدند که ما نتیجه نگیریم. چرا آنها در تهران و بازی مقابل فولاد اینطور رفتار کردند که ما در اهواز دچار چنین مشکلی شویم. همه این اتفاقات از طرف لیدرها رقم خورد و همان رفتاری که لیدرها در تهران مقابل فولاد داشتند را با ما در اهواز انجام دادند. خدا را شکر فقط کشته ندادیم. باور کنید بعضی از سنگ ها یک کیلو وزن داشت و خدا را شکر که اتفاق خطرناکی برایمان رقم نخورد.

ستاره پرسپولیس در پایان گفت: من فقط مدیران باشگاه می خواهم چاره ای برای این اتفاقات بیاندیشند، اتفاقاتی که ریشه آن در چند سال اخیر دارد. برخی انقدر حد خودشان را بزرگ می دانند که با بازیکنان پرسپولیس دعوا می کنند و من واقعا نمی دانم این ها را چه کسی آورده که به خودشان اجازه می دهند چنین رفتاری با بازیکنان در تمرینات و بازی ها داشته باشند. آنها با حضور در تمرین خود را بزرگتر تیم می دانند و به دنبال دعوا هستند و همانطور که بزرگترهای تیم گفتند بهتر است هواداران به این مسائل آگاه باشند و مدیران باشگاه نیز تصمیم مناسبی در این باره بگیرند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.