مربی تیم فوتبال گسترش فولاد اعتقاد دارد این تیم در دیدار مقابل سپیدرود بدشانس بوده و فرصت‌های زیادی را از دست داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی بخشی‌زاده در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های گسترش فولاد و سپیدورد رشت در هفته سوم لیگ برتر که به نتیجه تساوی یک - یک انجامید, اظهار داشت:  واقعاً بدشانس‌ترین تیم هفته بودیم که هر چه زدیم به در بسته خورد. داوری هم که در این بازی قضاوت کرد اگر قبلاً فوتبال بازی کرده بود می‌دانست که باید برای این بازی حداقل 15 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت! بازیکنان حریف مدام روی زمین نشسته بودند و وقت تلف می‌کردند. شش بازیکن هم تعویض شدند که باید بیشتر از 15 دقیقه وقت تلف شده گرفته می‌‌شد. هنوز برایم مبهم است که چطور وقت اضافه را آنقدر کم گرفت.

وی درباره وضعیت گسترش فولاد عنوان کرد: ما کارمان را چندی پیش شروع کردیم و معلوم نبود که در مسابقات شرکت خواهیم کرد یا خیر. ما تا 10، 15 روز مانده به مسابقات این شرایط را داشتیم، اما زنوزی باز هم ایثار و فداکاری کرد تا آذربایجان تیمش را در لیگ داشته باشد. در فاصله هفت هشت روز به شروع مسابقات دو بازیکن و دو روز پیش نیز دو بازیکن جدید اضافه کردیم، اما امیدواریم که بازیکنان دیگری را هم که نیاز داریم به ما اضافه شوند. در کناره‌ها و خط حمله کمبودهایی داریم. همچنین روی نیمکت هم بازیکن کم داریم و در این بازی مجبور شدیم در خط هافبک تعویض داشته باشیم. ان‌شاءالله در ادامه بتوانیم بازیکنان مدنظر فیروز کریمی را جذب کنیم.

مربی تیم گسترش فولاد ادامه داد: مقداری ناهماهنگی بین تیم و باشگاه وجود دارد که فکر می‌کنم در روزهای آینده رفع خواهد شد. در روزهای اول دست و بال‌مان بسته بود، اما رفته‌رفته با بازیکنان جدیدی که جذب کردیم می‌توانیم کارمان را بهتر انجام دهیم. این را هم باید بگویم در سه هفته اول جزو بدشانس‌ترین تیم‌ها بوده‌ایم. دروازه‌بان ما در این سه بازی فقط چهار بار روی زمین افتاد، اما در دو بازی اول یک توپ به سمت دروازه آمد و گل خوردیم. در این بازی هم دیدید که چند موقعیت صددرصد گل داشتیم، اما سپیدرود موفق به گلزنی شد.

بخشی‌زاده راجع به اینکه فکر می‌کند از چه هفته‌ای گسترش فولاد روی روال موفقیت خواهد افتاد، گفت: بازی دیروز را دیدید که استقلال خوزستان مقابل بهترین تیم لیگ (پرسپولیس) دفاع کرد و آنها نتوانستند به پیروزی برسند؟ بازی مقابل تیم‌هایی که دفاعی کار می‌کنند، بسیار سخت است. ما روز‌به‌روز بهتر خواهیم شد و ان‌شاءالله در پایان فصل رتبه‌ای تک‌رقمی خواهیم داشت. این را قول می‌دهیم و از هواداران می‌خواهیم که ما را حمایت و در بازی‌های خانگی ورزشگاه را پر کنند. امروز تراکتورسازی و گسترش فولاد یک تیم هستند و انتظار داریم هواداران دو تیم از ما حمایت کنند. امروز صد هوادار عاشق در ورزشگاه حضور داشت که امیدواریم در بازی‌های بعد این تعداد بیشتر شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.