مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: علی رغم مشکلات موجود، کریمی و باشگاه گسترش به ما لطف داشتند و پذیرفتند که به خاطر سوء مدیریت در باشگاه سپیدرود، بازی امروز برگزار شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مسعود اقبالی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و سپیدورد رشت در هفته سوم لیگ برتر که به نتیجه تساوی یک - یک انجامید, اظهار داشت: پیش از آنکه درباره بازی امروز صحبت کنم، از فیروز کریمی تشکر می‌کنم. علی رغم مشکلات موجود، او و باشگاه گسترش به ما لطف داشتند و پذیرفتند که به خاطر سوء‌مدیریت در باشگاه سپیدرود و اینکه به دلیل مشکلات مالی به موفع نرسیدیم، بازی امروز برگزار شود. متأسفانه تیم ما به خاطر شروع دیرهنگام تمرینات، فقط سه هفته برای آماده‌سازی زمان داشت. متأسفانه در هفته‌های ابتدایی بازی‌ها را  بد تمام کردیم.

 

وی با یادآوری اینکه بازیکنان سپیدرود تا دقیقه 80 شرایط مطلوبی داشتند، خاطر نشان کرد:‌ پس از سه هفته که نتایج خوبی کسب نکردیم، این نتیجه برای ما رضایت‌بخش است. با این حال می‌توانستیم بهتر از این باشیم. البته این آخرین بازی ماست و ما، اعضای کادر فنی فردا به همراه خداداد عزیزی به سازمان لیگ می‌رویم و از سمت خود استعفا خواهیم داد. امیدوارم افرادی که به تیم می‌آیند، نتیجه خوبی بگیرند و مردم رشت را خوشحال کنند.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با بیان اینکه هدف اول این تیم گل نخوردن و سپس گشودن دروازه حریف بود، گفت: ما در روزهای گذشته با بحران و شرایط عجیبی مواجه بودیم و قرار بود با هواپیما به تبریز سفر کنیم که به خاطر مشکلات مالی با اتوبوس به این شهر آمدیم. 9 ساعت در راه بودیم و این مسئله روی بازیکنان ما تأثیر منفی گذاشته بود. بازیکنان از لحاظ روانی آماده نبودند، اما با این وجود تلاش کردیم مشکلات را فراموش کنیم که در این زمینه موفق بودیم و با ارائه یک بازی قابل قبول به خواسته خود رسیدیم.

اقبالی در پاسخ به پرسشی در مورد دلایل استعفای کادر فنی سپیدرود از سمت‌های خود تصریح کرد: استعفای ما به خاطر سوءمدیریت، عدم انسجام در باشگاه و مشکلات مالی است. در یک ماه و نیمی که در تیم سپیدرود بودیم، یک ریال هم دریافت نکردیم! این در حالی است که افرادی که از سال گذشته طلبکار بودند، پول گرفتند. مدیران باشگاه همیشه به ما دروغ می‌گویند. هیئت فوتبال استان گیلان، سپیدرود را به این افرادی واگذار کرد و ما هم گفتیم حتماً سرمایه لازم را داشته‌اند، اما دیدیم شرایط روزبه‌روز بدتر می‌شود.

«مشکلات ما رفته رفته انباشته شد تا تیم به این روز افتاد»، وی با بیان این جمله ادامه داد: این مشکلات رفته رفته به بازیکنان تیم هم وارد شد و هر چه تلاش کردیم مشکلات در سطح مدیریتی باقی بماند، اما مسائل باز شد و همه از آن مطلع شدند. تنش‌هایی هم که در بازی قبل ایجاد شد، ریشه در همین مسائل دارد. ما دو سه هفته است که کار خود را آغاز کردیم، اما مردم گیلان هم صبر و تحمل زیادی ندارند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.