پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: گل به خودی مدافع تراکتورسازی، استرس بازیکنان استقلال را از بین برد و آنها توانستند دو گل دیگر به ثمر برسانند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا حسن‌زاده درباره بازی روز گذشته استقلال مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: استقلال نسبت به دو بازی قبل خود برابر تراکتورسازی بهتر ظاهر شد و بازی هماهنگ و روانی را به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: اعضای کادر فنی استقلال آنالیز خوبی از مدافعان تراکتورسازی داشتند و بازیکنان نقطه ضعف دفاع تراکتورسازی را نشانه گرفته بودند و از عمق دفاع این تیم به آنها ضربه زدند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال افزود: وقتی مدافع تراکتورسازی در دقایق ابتدایی بازی به اشتباه دروازه‌شان را باز کرد، استرس بازیکنان استقلال را از بین برد و توانستند روان‌تر بازی کنند و دو گل دیگر به ثمر برسانند و موقعیت‌های دیگری هم خلق کنند.

حسن‌زاده درباره خریدهای خارجی باشگاه استقلال گفت: بازیکنان خارجی تازه به تیم اضافه شده‌اند و نیاز به زمان دارند. قطعاً چهار پنج هفته زمان لازم است تا با تیم هماهنگ شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که «استقلال با ادامه این روند می‌تواند در لیگ قهرمانان موفق باشد یا نه؟»، عنوان کرد: داستان لیگ قهرمانان با لیگ برتر متفاوت است. استقلال برای موفقیت در لیگ قهرمانان باید با بازیکنان بیشتر و آماده‌تری در این مسابقات حاضر شود. همان‌طور که می‌دانید ما با تیم‌های عربی بازی داریم که در بهترین شرایط هستند و سرمایه‌گذاری خوبی کرده‌اند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره حضور دژاگه و شجاعی در ترکیب تراکتورسازی تصریح کرد: اگر دژاگه و شجاعی بیشتر در اختیار تیم باشند و حرکت انفرادی کمتری داشته باشند، هم به نفع خودشان هست و هم تراکتورسازی. قطعاً تراکتورسازی در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.