اتفاقات عجیبی که دقایقی پیش از شروع بازی روی سکوهای ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد برای به‌حاشیه کشاندن این بازی و جنجالی شدن آن کافی بودند، اما در ادامه بازیکنان دو تیم هم به این اتفاقات دامن زدند و با درگیری‌های داخل میدان، جنجال و تنش را در ورزشگاه به حداکثر رساندند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در این میان یکی از نقش‌های اصلی درگیری‌ها مطابق معمول شجاع خلیل‌زاده بود. او در دومین فصل حضورش در پرسپولیس به بازیکنی تبدیل شده که سراغش را بیشتر باید در دعواها گرفت تا در صحنه‌های جذاب و حساس روی دروازه‌ها. مدافع پرسپولیس انگار قسم خورده در هر نقطه‌ای از زمین دعوایی رخ داد حتما در سریع‌ترین زمان ممکن خودش را به صحنه برساند و با حریف سرشاخ شود. در این راه حتی برایش فرقی هم نمی‌کند که بازیکن هم‌تیمی‌اش اساسا نیازی به‌حمایت او دارد یا نه! شجاع درآخرین لحظات بازی با استقلال‌خوزستان وقتی علی علیپور با بازیکن حریف درگیری پیدا کرد سریعا خودش را به‌صحنه رساند و موضوعی را که می‌توانست خیلی زودتر و ساده‌تر حل شود به یک تنش بزرگ تبدیل کرد. در آن صحنه میثم شاه‌مکوند، بازیکن خوزستانی پای علیپور را گرو گرفته بود و اجازه نمی‌داد پرسپولیسی‌ها بازی را آغاز کنند. علیپور بعد از اینکه پایش را از چنگ حریف رها کرد اعتراض خود را به داور نشان داد و شاه‌مکوند هم قصد ترک صحنه را داشت. اما شجاع به‌سرعت به‌صحنه رسید و اعتراضش را نه به داور که مستقیما به بازیکن حریف و با هل دادن او نشان داد. همین حرکت زمینه‌ساز دعوا و درگیری بین بازیکنان دو تیم و اختصاص یک کارت زرد به شجاع شد.
   به دنبال قاتل بروسلی!
شجاع خلیل‌زاده حتی با مسئولان برگزارکننده بازی هم درگیری‌هایی داشت که بعد از بازی زمان زیادی را به تکذیب کردن این درگیری‌ها اختصاص داد. او در مصاحبه بعد از بازی‌اش گفت: «من با سعید فتاحی درگیر نشدم. نمی‌دانم برخی سایت‌ها چرا این شایعه را ساختند. آقای فتاحی از دوستان صمیمی من است و هیچ برخورد و درگیری بین ما وجود نداشت لطفا دنبال قاتل بروسلی نباشند.» او در پاسخ به سرمربی حریف که تیم خودش را برتر از پرسپولیس دانسته بود هم گفت: «من نمی‌دانم آقای یزدی از کدام بازی صحبت می‌کنند. شاید ایشان در بازی با پرسپولیس روی نیمکت نبودند و باید از ایشان پرسید آیا مطمئن هستند بازی پرسپولیس-استقلال‌خوزستان را تماشا کرده‌اند یا خیر؟»
   دشمنان پرسپولیس را بشناسید
درگیری با بازیکن حریف و مسئول برگزاری مسابقه، به‌اضافه پاسخ دادن به حرف‌های سرمربی استقلال‌خوزستان روز پرکاری را برای شجاع خلیل‌زاده ساخت اما انگار همه اینها هم او را راضی نکرده بود. چون بعد از پایان مسابقه تازه به شبکه‌های اجتماعی آمد و حمله به سردبیر یکی از سایت‌های ورزشی را آغاز کرد. او در پاسخ به توییتی که این سردبیر از صحنه درگیری شجاع با شاه‌مکوند منتشر کرده بود یک استوری گذاشت و نوشت: «باید تاسف خورد به حال این افراد که با این قضاوت‌ها یک سایت را اداره می‌کنند. دشمنان پرسپولیس را بشناسید.» با این استوری، حجم زیادی از کامنت‌ها و پیغام‌های توهین‌آمیز از سوی پرسپولیسی‌ها روانه صفحه این روزنامه‌نگار ورزشی شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.