خیلی‌ها معتقدند که فرشید اسماعیلی به آنچه استحقاقش را دارد، نرسیده است. فرشید توانست در روزهایی که حتی استقلال از کمبود بازیکن رنج می‌برد، مثل یک فرمانده برای این تیم در زمین بازی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازی خوب فرشید در لیگ قهرمانان آسیا هم از او یک چهره شاخص ساخته است به نحوی که بارها عملکرد این بازیکن توسط رسانه‌های خارجی مورد بررسی قرار گرفته و حالا اما این بازیکن آنقدر خوب عمل می‌کند که حتی خود شفر کنار زمین به استقبال او می‌رود. سرمربی استقلال در پایان بازی برابر تراکتورسازی به شدت از عملکرد هافبک جوان تیمش راضی بود.

فرشید اسماعیلی یکی از بازیکنانی است که در اوج جوانی ستاره استقلال بوده و رقابت با هافبک‌های مختلف در 4 سالی که در این تیم حضور دارد نه تنها او را دلسرد نکرده بلکه این رقابت پیشرفتش را به همراه داشته است. اسماعیلی مقابل تراکتورسازی و در شرایطی که تیمش به کسب پیروزی نیاز مبرم داشت، ستاره زمین بود و به جز یک گلی که زد و یک پاس گلی که داد، به خوبی توانست در نبردهای تن به تن میانه زمین برنده باشد و همین مساله باعث شد ستاره‌های پرتعداد میانه زمین تراکتورسازی شب آرامی را پشت سر نگذارند.

شاید یکی از دلایلی که بازی اشکان دژاگه و مسعود شجاعی به‌عنوان دو کاپیتان تیم ملی در جام جهانی چندان به چشم نیامد نمایش درخشان فرشید اسماعیلی باشد چرا که او تقریبا تمام نبردهای تن به تن را به سود خود به پایان برد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.