کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص سه دیدار از رقابت های لیگ برتر فوتبال را صادر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فدراسیون؛کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص سه دیدار از رقابتهای لیگ برتر فوتبال را صادر کرد.

*دیدار دو تیم سایپا تهران و سپید رود رشت در هفته اول لیگ برتر فوتبال برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپیدرود رشت تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور، سرمربی و بازیکن تیم مقابل، تخریب صندلی ها و پرتاپ به زمین رخ داد. تیم سپیدرود رشت به 150 ریال جریمه نقدی محکوم شد.(این رای قابل تجدید نظر است)

کمیته انضباطی به باشگاه سپیدرود رشت متذکر می شود که با اعمال تمهیدات لازم شرایطی را ایجاد کنند که  در مسابقات این تیم اعم از خانگی و بیرون از خانه تخلفات گزارش شده و منتسب به هواداران این تیم تکرار نشود در غیر اینصورت و با تجویز مقررات انضباطی، عنداللزوم مسابقات بعدی و خانگی تیم بدون حضور تماشاگر و یا در محل دیگری برگزار خواهد شد. در مورد خسارت وارده ناشی از تخریب صندلی ها متعاقبا و در صورت درخواست متضرر اقدام خواهد شد.

* دیدار تیم های نساجی مازندران و ذوب آهن اصفهان در هفته اول برگزار شد که تخلفاتی به دلیل حضور افراد متفرقه و اضافی در زمین مسابقه منتسب به تیم نساجی مازندران که سبب وقفه در برگزاری مسابقه شد،رخ داد. تیم نساجی مازندران به تذکر کتبی در خصوص رعایت مقررات در مسابقات بعدی محکوم شد.( این رای قطعی است).

*دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و تراکتورسازی تبریز از سری رقابتهای هفته اول برگزار و از سوی اکبر مهدی پور، یکی از اعضای کادر فنی تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر اینکه پس از پایان مسابقه به داور حمله ور شد و فحاشی و رفتار غیرورزشی با کمک داور داشت، رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای درخصوص محرومیت قابل تجدید نظر است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.