میلاد زکی پور مدافع-هافبک چپ تیم استقلال پس پایان دیدار مقابل السد قطر در جام باشگاه های آسیا، تمامی پست های اینستاگرامی خود را حذف کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حرکت تأمل برانگیز میلاد زکی پور مدافع-هافبک چپ آبی ها پس از دیدار مقابل السد ذهن هواداران و اهالی فوتبال را به خودش مشغول کرده است؛ زکی پور در اقدامی عجیب بلافاصله پس از اینکه در دیدار السد به او بازی نرسید و در تفکرات شفر جایی نداشت و بازی با شکست استقلالی ها به پایان رسید، تمامی پست های اینستاگرام خود را پاک کرد و حتی عکس پروفایل خود که با پیراهن استقلال بود را تغییر داد. اتفاقی که به نظر طبیعی نمی رسد و شبکه های اجتماعی محلی شده است تا با واکنش های بازیکنان و اهالی فوتبال از آن برداشت های مختلفی انعکاس یابد.

براساس اخبار مواصله به "فرتاک ورزشی" شفر پس از بازبینی فیلم دیدار مقابل السد، به شدت از عملکرد آرمین سهرابیان در این دیدار گله مند شده است اما انتخاب اول او در دفاع چپ گویا در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان و دیدار برگشت مقابل السد قطر، نه تنها زکی پور بلکه خسرو حیدری خواهد بود؛ حیدری از زمان حضور شفر در استقلال، بارها تجربه حضور در دفاع چپ را داشته است که مهمترین آن به دیدار مقابل الهلال عربستان باز می گردد. شفر در کنفرانس خبری پس از دیدار مقابل السد از بازگشت سخن گفت و اینکه می خواهد شرایط تیمش را منظم کند و تغییراتی را به وجود آورد و به نظر می رسد با حضور حیدری در دفاع چپ، شفر به دنبال تزریق تجربه به ترکیب استقلال است؛ البته با توجه به سن و سال حیدری، او دیگر بازیکن 90 دقیقه ای نیست اما به هر حال این تصمیم شفر سبب شده است تا زکی پور اینچنین برافروخته شود و با حذف پست های مجازی خود به این تصمیم خاموش شفر واکنش نشان دهد.

باید دید سرانجام در زمان مدت باقیمانده تا دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان و سپس السد قطر، تصمیم نهایی شفر برای جناح چپ خود چه خواهد بود اما آنچه مسلم اینکه آرمین سهرابیان به دلیل عملکرد ضعیف خود بی شک به نیمکت آبی ها تبعید خواهد شد اما هنوز شفر برای جایگزینی او از میان زکی پور و حیدری به جمع بندی نرسیده است که بی شک طی روزهای آینده تصمیم نهایی شفر مشخص خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.