ملی پوشان فوتبال ایران امروز در حالی برابر ازبکستانی ها به میدان می روند که از آخرین سفر آنها به تاشکند 4 بازیکن کنار گذاشته شده اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاگردان کارلوس کی روش آخرین بار در مهرماه سال 95 راهی تاشکند شدند تا بازی رفت خود برابر این تیم از مرحله دوم بازی های مقدماتی جام جهانی را پشت سر بگذارند. دیداری که در نهایت با پیروزی یک گله ملی پوشان به پایان رسید.

اما تیم ملی در این بازی با ترکیب علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، سید جلال حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، احسان حاج صفی، مسعود شجاعی(آندرانیک تیموریان 83)، وحید امیری، مهدی طارمی(علیرضا جهانبخش 76) و رضا قوچان نژاد(سردار آزمون 63) به میدان رفت. در این میان سردار آزمون در دقیقه 63 به جای قوچان نژاد، علیرضا جهانبخش از دقیقه 76 به جای مهدی طارمی و آندو تیموریان در دقیقه 83 به جای مسعود شجاعی به میدان آمدند.

با احتساب 14 بازیکنی که در آخرین دیدار برگزار شده در تاشکند به میدان رفتند می توان گفت 4 بازیکن این روزها عضو تیم ملی نیستند. سردار آزمون و رضا قوچان نژاد دو بازیکنی هستند که پس از بازی های جام جهانی کاملا غیرقابل پیش بینی خداحافظی کردند. سیدجلال حسینی و آندو تیموریان نیز دو کاپیتان تیم ملی هستند که در مقاطع زمانی مختلف توسط سرمربی تیم ملی کنار گذاشته شدند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.