مرد آلمانی که با صورتی برافروخته در جمع شاگردانش حضور پیدا کرد و با استناد به نتیجه بازی با تیم امید استقلال از نحوه تمرینات شاگردانش ایراد‌های زیادی گرفت

به گزارش فرتاک ورزشی،

وینفرد شفر در یک روز تعطیلی تمرین استقلال به تحلیل و بررسی فیلم تمرینات این تیم در روز‌های اخیر مشغول بود. او که گروه آنالیز باشگاه تقریباً هر روز از تمرینات تیم فیلمبرداری می‌کند با در اختیار گرفتن شرایط تمرینی و بدنی اعضای تیم از گروه آنالیز و البته آندریاس فیلیپ بدنسازش روز گذشته و پس از یک روز تعطیلی انتقادات تندی به بازیکنانش کرد.

استقلالی‌ها که ۲۴ ساعت تعطیلی پس از یک هفته تمرین دو نوبتی (در برخی روز‌ها هم یک نوبتی کار کردند) و بازی تدارکاتی با امیدهایشان به محل تمرین رفته بودند روز گذشته آن روی وینفرد شفر را هم دیدند.

مرد آلمانی که با صورتی برافروخته در جمع شاگردانش حضور پیدا کرده بود با استناد به نتیجه بازی با تیم امید استقلال از نحوه تمرینات شاگردانش ایراد‌های زیادی گرفت و مستقیم خطاب به آن‌ها گفت: «با این وضعیت تمرین کردن تان به هیچ جا نمی‌رسیم».

شفر که به شدت از شکست بدش می‌آید و در این مدت برای جبران نتیجه بازی رفت با السد تلاشش را به کار بسته رو به بازیکنان گفت: «اگر می‌خواهید این مدلی کار کنید به فتحی (سرپرست باشگاه) بگویم بلیت‌های قطر را باطل کند تا اصلاً به سفر نرویم».

سرمربی آلمانی پس از بیان این انتقادات رو به کادر فنی اش هم کرده و نکات مهمی را نیز به آن‌ها گوشزد کرد و سپس با ناراحتی از بازیکنان خواست به تمرین بروند و کارشان را شروع کنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.