روزنامه استاد الدوحه قطر کار تیم فوتبال السد در بازی برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال را سخت نمی‌داند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزنامه استاد الدوحه در نسخه امروز خود (پنجشنبه) درباره بازی برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میان تیم‌های فوتبال السد دوحه و استقلال تهران نوشت: بازیکنان تیم فوتبال السد دوحه پس از یک روز استراحت از امروز زیر نظر مانوئل فریرا (سرمربی پرتغالی) گردهم می‌آید تا آخرین نکات مهم رویارویی دوشنبه آینده با تیم فوتبال استقلال  در ورزشگاه جاسم بن حمد به آنها گوشزد شود. تیم فوتبال السد در بازی رفت در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید و این نتیجه باعث شد تا آنها نیمی از راه صعود به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را طی کنند. بدین‌خاطر کار شاگردان فریرا در بازی برگشت سخت نخواهد بود.

در تمرین امروز تیم فوتبال السد دوحه تمامی بازیکنان از جمله ملی‌پوشان قطری پس از 2 بازی دوستانه با چین و فلسطین و دیگر بازیکنان بین‌المللی شامل بغداد بونجاج (الجزایر) و جونگ یونگ (کره‌جنوبی) حضور دارند.

روزنامه قطری در پایان این مطلب آورده است: کاروان تیم فوتبال استقلال تهران شنبه آینده به دوحه می‌آید و آنها برای جبران نتیجه بازی دور رفت در مصاف با تیم السد تلاش خواهند کرد. البته استقلال با تیم قدرتمندی مواجه می‌شود که در بازی رفت برتر بود و توانست به پیروزی بزرگی در ورزشگاه آزادی دست پیدا کند.

 دیدار برگشت تیم‌های فوتبال السد قطر و استقلال ساعت 20:30 دقیقه دوشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد و تیم برنده راهی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.