سرمربی تیم نفت آبادان گفت: پلاتینی نتوانست خودش را با ما وفق دهد و به همین دلیل از تیم ما جدا شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پائولو سرجیو در نشست خبری قبل از دیدار تیم نفت آبادان مقابل تراکتورسازی در جام حذفی گفت: بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود چرا که تراکتورسازی تیم خوبی است و بازیکنان و کادر فنی خوبی هم دارد اما من از بازیکنانم می خواهم که روی این بازی تمرکز داشته باشند و به آن مثبت فکر کنند و از ابتدای بازی همه توان خود را بگذارند تا به پیروزی برسیم. هواداران تیم ما شایسته برد هستند و خود ما هم منتظر کسب این پیروزی هستیم. 

وی ادامه داد: شرایط تیم نفت عوض شده و صنعت نفت و تراکتورسازی تیم‌های جدیدی هستند  نمی‌توان این د تیم را نسبت به سال قبل مقایسه کرد اما همانطور که شما گفتید تراکتورسازی تیم خوبی است و ما با هم در پرتغال کار کردیم. تراکتورسازی تیم خوبی است و باید ما روی تیم خودمان تمرکز داشته باشیم. ما باید بدانیم چه می‌کنیم که تیم حریف نتواند به خواسته‌هایش برسد و ما هم بازی خودمان را انجام خواهیم داد. فکر می‌کنم که بازی خوبی خواهد شد و همیشه به بازیکنانم گفته‌ام که باید به هر تیمی احترام بگذاریم و همه تیم‌ها برای ما قابل احترام هستند اما باید به خودمان هم باور داشته باشیم. 

سرمربی نفت آبادان درباره اینکه هدف و انگیزه این تیم در جام حذفی چیست، اظهار داشت: هر بازی چه در جام حذفی و چه در لیگ برای ما دارای اهمیت است و تا لحظه آخر به برد امیدوار هستیم و چرا که نه ما به فینال برویم اما اگر یک مقدار خوش شانس باشیم می‌توانیم از این مرحله صعود کنیم و به مرحله بعد برویم. 

سرجیو در خصوص اینکه آیا بحث تغییر و تحول در بین بازیکنان در این تیم وجود دارد یا خیر، افزود: در تعطیلات لیگ از نظر بدنی توانستیم روی بالوتلی کار کنیم هرچند که من و بالوتلی اصلا استراحت نکرده بودیم اما درباره جدایی پلاتینی باید بگویم که او نتوانست خودش را با ما تطبیق دهد و به همین دلیل از نفت آبادان جدا شد. این بازیکن پیشرفت‌هایی داشت اما آنطور که ما انتظار داشتیم نبود و توانستیم در نهایت مشکل او را حل کنیم. باشگاه قبلی پلاتینی او را می‌خواست و او هم به این تیم برگشت و در این شرایط مالی که تیم ما دارد پولی خارج بازیکنی نکردیم که به درد ما نخورد. زمانی که این اتفاق برای پلاتینی افتاد خیلی نزدیک به پایان زمان نقل و انتقالات بود ما می‌خواستیم چند نفر را به تیم اضافه کنیم اما همه آنها پول زیاد می‌خواستند و نتوانستیم آنها را جذب کنیم و در کنار آن سعی می‌کردیم یکی دو بازیکن ایرانی همه به خودمان اضافه کنیم اما این اتفاق رخ نداد. هنوز هم بازیکنان آزاد را زیر نظر دارم. من نمی‌خواهم لیستم را پر کم بلکه کسی را می‌آوریم که از نظر فنی به کار ما بیاید.

انتهای پیام/