کاپیتان ذوب آهن شکست مقابل پدیده و حذف از جام حذفی را یک غافلگیری بزرگ دانست و به حواشی شکل گرفته در این خصوص واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شکست ذوب آهن مقابل پدیده مشهد با حواشی عجیبی در پایان همراه بود. قاسم حدادی فر، کاپیتان این تیم درباره این شکست و حذف از جام حذفی گفت: بازی خیلی سختی بود، ما بازی را خوب شروع کردیم اما در نیمه اول تمرکزمان را از دست دادیم. در نیمه دوم هم شرایط مساوی بود و حتی می‌توانستیم در برخی از صحنه‌ها به گل برسیم اما در دقیقه ۹۰ روی یک غافلگیری گل خوردیم و حذف شدیم.

 

وی در خصوص درگیری‌ها و فحاشی بعد از بازی از سوی هواداران عصبانی این تیم گفت: یکی از تماشاگران حرف‌های نامربوطی می‌زد. آنها عصبانی هستند و ما هم عصبانی هستیم اما مطمئن باشید تیم ما خوب است و همه زحمت می‌کشند، امیدوارم نتیجه زحماتمان را بگیریم و در لیگ برتر نتایج را جبران کنیم.

 

حدادی فر درباره ماجرای بازوبند کاپیتانی و اهدای آن به محسن مسلمان گفت: فکر می‌کنم بعد از من مسلمان و بعد رشید مظاهری کاپیتان‌های تیم هستند. در بازی قبلی با پدیده یک سوء تفاهم پیش آمد اما در کل بعد از من محسن مسلمان و رشید مظاهری کاپیتان هستند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.