هافبک تیم فوتبال نساجی می گوید داور در صحنه خطا آرامش داشت و اعتراض بازیکنان پرسپولیس او را تحریک کرد تا اخراج شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی شجاعی هافبک تیم فوتبال نساجی از اخراجش و ناعدالتی که در حق مردم و تیم قائمشهر شده دلخور است و می گوید موقع ترک زمین به داور گفته خدا بزرگ است امیدوارم که اشتباه نکرده باشید. 

گل اول پرسپولیس تمرکز ما را گرفت

به هر حال یک بازی سنگین مقابل پرسپولیس داشتیم. ما شناخت کافی نسبت به این تیم داشتیم. آنالیز بسیار خوبی آقای نکونام انجام داده بودند و کاملا از نقاط ضعف و قوت آنها شناخت داشتیم. می دانستیم که حریف با تمام قدرت حاضر خواهد شد که همین هم شد. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و موقعیت هم داشتیم؛ موقعیت هایی که آنها روی دروازه ما ساختند اکثرا از روی ضربات ایستگاهی بود. نیمه اول پرسپولیسی ها کار خاصی انجام ندادند و به نظرم ما سوار بر بازی و حتی در مقطعی سرتر از آنها هم بودیم اما با شروع نیمه دوم یک گل دریافت کردیم و متاسفانه شاکله تیم به هم ریخت و بازی از دست ما خارج شد.

داور چهارم عامل اخراج من شد

شما اول به صحنه خطای من روی کمال نگاه کنید و بعد درباره کارتی که صادر شد قضاوت کنید؛ اگر پرسپولیس هم بود با وجود دریافت کارت زرد اول اینقدر راحت به او داور کارت زرد دوم را نشان می داد؟  واقعا کجای دنیا به یک بازیکنی که کارت زرد دارد اینقدر راحت کارت زرد دوم را می دهند و او را اخراج می کنند. جالب اینجاست که داور قصد کارت دادن به من را نداشت و خیلی روی این صحنه آرامش داشت اما هجوم اعتراض بازیکنان پرسپولیس او را تحریک کرد تا کارت زرد دوم را از جیب خارج کند. خیلی جالب است که داور به سمت داور چهارم رفت تا از او در مورد صحنه ای که درچند قدمی اش رخ داده بود سوال کند؛ واقعا جای تعجب دارد و نظر آقای کرمانشاهی را داور چهارم تغییر داد، به نظرم این تصمیم گیری یک اشتباه محض بود چون خود کمال بعد از آن گفت که خطا نبود و خیلی زیرکانه باعث اخراج من شدند. بعد اخراجم به داور گفتم که خدا بزرگ است و همه چیز را می بیند امیدوارم که اشتباه نکرده باشید. 

از جو بازی عصبانی نبودم از شوک اخراج به هم ریختم

من در جو بازی نبودم و در زمین کارم را انجام می دادم و تنها چیزی که من را عصبانی کرد ناعدالتی بود. وقتی کارت قرمزرا دیدم برای لحظه ای شوکه شدم. نمی دانستم چکار باید بکنم و در 2 ثانیه به نقطه صد در عصبانیت رسیدم. در لحظه شوک شدم و به خودم دائما می گفتم کارت قرمز که متاسفانه در آنی ریختم به هم.

در حق تیم نساجی و هواداران قائشمهری جفا شد

جالب است که اعلام برخورد پای راست من آن وقتی بیشترین فاصله را با بدن بازیکن حریف دارد تعجب آورترین چیزی بود که من را شوکه و عصبانی کرد. اگر برخوردی هم بوده یک خطای معمولی بود که خود بازیکن هم آن را گفت. واقعا نمی دانم چطور کارت زرد دوم را با این اوصاف و شرایط به من داد که همین من را به هم ریخت و ناراحت و عصبانی کرد. داور در حق من، تیم نساجی و هواداران پرشور قائمشهری جفا کرد و به راحتی من را به خاطر برخوردی که خطا هم نبود هم از این بازی و هم از بازی آینده محروم کرد. این واقعا بی انصافی بود که در حق مجموعه، تیم و شهر قائمشهر شد. 

خروج نام من از لیست تیم ملی فنی نبود!

باید درباره اظهارنظر آقای محسن خلیلی هم بگویم که خوب است ابتدای به امر بروند از آقای استیلی علت خط خوردن من را سوال کنند و بعد اخراج من از این بازی را به خروج نامم از لیست تیم ملی امید بست بدهند. من علت خط خوردنم را همه می دانند و حتی دو جلسه توسط کمیته انضباطی از همراهی با نساجی محروم شدم ولی باز برای اطلاع ایشان و خیلی از دوستانی که شاید نظرشان با نظر آقای خلیلی یکی است می گویم که من با صلاحدید کادرفنی در اردوی تیم امید در بازی های عراق نتوانستم تیم را همراهی کنم و اصلا این موضوع به کار فنی من برنمی گردد. این چیزی بود که باشگاه که من پیراهنش را برتن می کنم برایم در نظر گرفتند و من هم احترام گذاشتم فکر نمی کنم این موضوع غیرطبیعی بود چون در آن اردو نبودم از همین رو کادرفنی تیم امید ترجیح داد که من در بازی های آسیایی جاکارتا تیم امید را همراهی نکنم. خیلی بد است که علت خط خوردنم را نمی دانند و خیلی راحت من را قضاوت می کنند. 

آقای خلیلی اگر چیزی از من می دانید که خودم اطلاع ندارم به من بگویید!

خیلی جالب است که وقتی از آقای خلیلی درباره جدایی من در آن برنامه سوال کردند و ایشان گفتند که چون بی محابا و بی دقت بازی می کردم از لیست آقای دایی در سایپا خارج شدم، واقعا این صحبت ها درست نیست. در پاسخ به این صحبت ایشان هم باید بگویم که من از نونهالان در باشگاه سایپا بودم. در واقع سایپا را خانه خودم می دانستم و این تیم باعث پیشرفت من در فوتبال شده و حمایت همه جانبه داشتم؛ تنها دلیل جدایی ام از جمع نارنجی پوشان به شرایط بازی کردنم در این تیم باز می گشت و چون احساس می کردم که شرایط بازی باتوجه به حضور بازیکنان خوب در پستم در این تیم برایم مهیا نیست و از آنجا که هر بازیکنی می خواهد در هر تیمی که حضور دارد بازی کند و بیشتر دیده شود تصمیم گرفتم از سایپا جدا شوم. پیش از جدایی ام هم از آقایی اجازه گرفتم. اصلا نظریه آقای خلیلی درباره خروج من از سایپا درست نیست و نمی دانم چطور ایشان من را نشناخته در این برنامه قضاوت کردند، شاید واقعا ایشان چیزی از من می دانند که من اطلاعی از آن ندارم!

محرومیت ابتدای فصل شرایطم را سخت کرد

متاسفانه در شروع لیگ جو بدی با توجه به محرومیت دو جلسه ای من از بازی ها بر من قالب شد که از لحاظ فکری دچار مشکل شدم. اما با تلاش کادرفنی و صحبت هایی که با من داشتند از هفته سوم برای بازی به میدان فرستاده شدم و مفید هم بود. تمام تلاشم را کردم تا به خوبی پاسخگوی اعتماد و محبت کادرفنی نساجی باشم. واقعا نمی خواستم این اتفاق بیفتد که متاسفانه افتاد دیگر و کاری هم نمی شود کرد.

شرایط مشابه بین من و کمال و ناعدالتی در حق نساجی

کمتر بازی را شما شاهد خواهید بود که دو تیم از قضاوت داوری ناراضی نباشند. جفت تیم ها از داوری ناراضی بودند ولی تیم ما بیشتر از همه از قضاوت داور در این بازی متضرر شد. اگر من اخراج نمی شدم مطمئنا ما حمله می کردیم و می توانستیم به گل برسیم اما بعد از آن تیم ما 10 نفره شد و شرایط خیلی سخت تر شد. خیلی جالب است تکل کمال کامیابی نیا در دقیقه 43 بازی که از پشت در محوطه جریمه بازیکن ما را سرنگون می کند دیده نمی شود و نه تنها کارت زرد به او داده نمی شود بلکه خطا هم گرفته نشد. چه فرقی بین من و بازیکن حریف است، چطور به من کارت بی مورد می دهند اما به بازیکن حریف آن هم وقتی خطای خشن انجام می دهد کارت زرد دوم را نشان نمی دهد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.