کاپیتان تیم فوتبال نساجی از قضاوت نادرست درباره کم کاریش در بازی مقابل پرسپولیس ناراحت است و می گوید عاقل باشید و به حرفی که می زنید فکر کنید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد عباس زاده مهاجم تیم فوتبال نساجی در مورد کم کاریش در دیدار با پرسپولیس به ورزش سه می گوید: واقعا هواداران نساجی همیشه به من لطف داشته و دارند که این غیرقابل انکار است. اما اینکه چند نفری بعد بازی من را به کم کاری محکوم کرده اند اصلا درست نیست و شنیدن این حرف قلبم را به درد آورده است. درست است در این بازی ضعیف بودم اما به هیچ وجه کم کاری نکردم و هرچه در توان داشتم گذاشتم اما آنچه گذاشتم خوب نبود. 

وی افزود: اصلا نیازی به قسم خوردن نمی بینم اما برای همان هایی که قضاوتم کردند باید بگویم به همان خدایی که می پرستید من کم کاری نکردم می توانید بازی را یک بار دیگر تماشا کنید و می بینید که من تمام تلاشم را کردم تا تیمم در این بازی موفق باشد. خواهشا کمی در این مورد عاقلانه فکر کنید وقتی یک بازیکن قرار است مقابل تیم سابقش به میدان برود تماما به این فکر می کند که بهترین نمایش را داشته باشد تا شایستگی اش را به تیم مورد علاقه اش به اثبات برساند واقعا چرا فکر کردید که من برای این بازی توان نگذاشتم، من همیشه و در همه بازی ها گفته ام که تابع دستورات کادرفنی هستم و در این بازی آنچه که سرمربی به من پیش از بازی گفته بود را در زمین اجرا کردم. 

او در ادامه گفت: به نظرم نساجی بازی خوبی مقابل پرسپولیس داشت و ما به شرایط بازی باختیم که بهتر است من درباره اش صحبت نکنم. توصیه من به هواداران این است که کافی است به این تیم و تفکرات سرمربی اش اعتماد داشته باشید. شک نکنید روزهای خوبی در راه است و از همین جا به همه قول می دهم که به روزهای اوج خودم بازخواهم گشت و دل مردم شهرم را شاد خواهم کرد. 

عباس زاده تصریح کرد: بارها گفتم اگر امروز در این جایگاه هستم به پشتوانه همین هوادار و تیم خوب نساجی است. من عاشق تیم و مردم شهرم هستم و هر کارى هم مى کنم که شادى را دوباره به خانه هایشان برگردانم. درست است از چیزی که شنیدم ناراحتم اما باید بگویم که من کاملا انتقادپذیرم و اگر ایرادی در من دیده شود آن را با جان و دل پذیرا هستم اما شما را به تمام مقدساتتان قسم می دهم که تهمت ناروا نزنید. 

مهاجم نساجی در پایان اضافه کرد: در آخر باز هم مى گویم من هر چه دارم از شما هواداران خوب و نساجى است چراکه فوتبالم را از همین شهر شروع و در همین تیم رشد کردم، مثل همیشه به حماییتان ادامه بدهید و شک نکنید به زودى محبت هایتان را جبران مى کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.