جان توشاک، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز از حضور رامین رضاییان در ترکیب تیمش بی اطلاع است!

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیشب وقتی در کنفرانس خبری بعد از بازی با صنعت نفت از توشاک پرسیده شد که حضور رامین رضاییان در ترکیب تیمش به کجا انجامیده؟ گفت: من در این باره چیزی نمی دانم!

شکست تراکتورسازی در برابر صنعت نفت و حذف تیم جان توشاک از جام حذفی بدجوری سرمربی ولزی را عصبانی و ناراحت کرده بود. با این حال او سعی کرد در کنفرانس خبری آرامش خود را حفظ کند. به خصوص وقتی از او در مورد رفتار اشکان دژاگه بعد از تعویض سوال شد، در نهایت آرامش گفت: بازیکن قطعا بعد از تعویض نمی خندد و من چیزی به اشکان نخواهم گفت چون این رفتارها بعد از تعویض طبیعی است.

باشگاه تراکتورسازی در تلاش است برای تقویت تیم رامین رضاییان را هم به ترکیب تیم اضافه کند. بازیکنی که بی شک جان توشاک از او شناخت کافی دارد. کافی است تنها او بازیهای تیم ملی در روسیه را دنبال کرده باشد. رامین در هر سه بازی تیم ملی فیکس به میدان آمده بود و اتفاقا ارایه گر بازی های خوبی بود.

رامین باید به سرعت تیم بعدی خود را انتخاب کند چون در این صورت حضور او در ترکیب ثابت تیم ملی به خطر خواهد افتاد و کی روش در این باره با رامین صحبت کرده است.

اما به نظر می رسد بی اطلاعی توشاک از حضور رامین در ترکیب تیمش چیز نویی نباشد. توشاک با توجه به عدم شناخت از فوتبال ایران در ابتدای فصل یارگیری را به باشگاه واگذار کرده است و تنها بعد از دیدن بازیکنان در مورد کیفیت آنها نظر می دهد. کما اینکه برخی از بازیکنان بخدمت گرفته شده را کنار گذاشت.

آنچه که مسلم است رامین بعد از حضور در ترکیب تراکتورسازی می تواند به یکی از مهره های اصلی توشاک تبدیل شود و این به خاطر کیفیت فنی او است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.