آرش در صحبتی که با ما داشت درباره آخرین مکالمه اش با زنده‌یاد غلام‌نژاد هم حرف زد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرش برهانی پیش از تماس خبرورزشی از موضوع درگذشت هم‌تیمی سابقش در استقلال اطلاع داشت. از نحوه صحبت‌های او کاملاً مشخص بود در شوک شنیدن خبر فوت بازیکنی است که شاید در هفته‌های بعد قرار بود در تیم خودش بازی کند! او که این روز‌ها تمرینات تیمش را برای بازی با پاس همدان برگزار می‌کرد نمی‌دانست با چه حالی در تمرین عصر دیروز تیمش حاضر شود! آرش در صحبتی که با ما داشت درباره آخرین مکالمه اش با زنده‌یاد غلام‌نژاد هم حرف زد.

* خبر را چطور دریافت کردی؟

شوک شدم! اصلاً نمی‌توانم باور کنم این خبر واقعیت داشته باشد. او در همین جا (بندرعباس) ساکن بود و با همسر و فرزندش در شهر زندگی می‌کرد. این چه اتفاقی بود که برای این پسر افتاد!

* با شما (تیم شهرداری بندرعباس) تمرین می‌کرد؟

به ما سر می‌زد. همین دو روز پیش بود که با هم تلفنی حرف می‌زدیم. اتفاقاً او به من دلداری می‌داد.

* در چه ارتباط حرف می‌زد؟

وقتی دید من از نتایج تیم ناراضی‌ام و کمی اعصابم به هم ریخته است گفت: ناراحت نباش درست می‌شود. ابتدای فصل است و به محض اینکه تیمت روی دور بیفتد از این شرایط خارج می‌شود.

* حرف دیگری نزد؟

نه او در بندرعباس زندگی می‌کرد و گاهی برای تمرین کردن با تیم ما در تمرینات ما هم حضور می‌یافت. می‌گفت: دوست دارد به ما کمک کند. اتفاقاً من از او خواسته بودم به تمرین ما بیاید و اگر شد برای کمک به تیم شهرداری به جمع بازیکنان ما بپیوندد ولی متأسفانه این اتفاق افتاد و همه ما را دچار شوک و ناراحتی کرد.

* با هم در استقلال بازی هم کرده‌اید؟

بله! هم در تیم استقلال و هم در تیم ملی با هم بودیم. خیلی پسر مؤدب و بااخلاقی بود. آرام و سر به زیر. این را من نمی‌گویم. می‌توانید از همه آن‌هایی که در تیم‌های استقلال و سایپا با او هم‌تیمی بودند، بپرسید. همه می‌دانند و تأیید می‌کنند. مجید رفیق خوبی بود و نمی‌خواهم باور کنم او را از دست داده‌ام.

* زمان قلعه‌نویی با او در یک تیم بودید؟

بله! خدابیامرز مهرداد اولادی هم در همان سال با استقلال کار می‌کرد که الان بین ما نیست. امیدوارم دیگر از این دست اخبار تلخ نشنویم. خبر درگذشت نوه ۱۲ ساله حاج حسین فرکی هم باعث ناراحتی همه ما شد. جمعه تلخی بود، چون یکی از بازیگران سینمای کشورمان هم از بین ما رفت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.