مدافع تیم سپیدرود رشت اعلام کرد که به صلاحدید علی کریمی روی نیمکت نشسته است و هیچ مصدومیتی ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا نورمحمدی، مدافع تیم سپیدرود رشت که بعد از شروع لیگ با عقد قراردادی به این تیم پیوسته بود، دربی روز گذشته تیمش را از روی نیمکت ذخیره‌ها تماشا کرد. وی در این رابطه گفت:

آقای کریمی تصمیم می‌گیرند کدام بازیکن در ترکیب باشند و من هم مصدومیتی نداشتم. به دلیل تمرینات بدنسازی که داشتیم صد در صد آماده نیستم و با صلاحدید علی آقا روی نیمکت بودم.

نورمحمدی در رابطه با شرایط بازی و برد تیمش نیز عنوان کرد:

بازی خیلی سختی در خانه حریف داشتیم، ما خیلی خوب در تمرینات برای این جدال آماده شدیم و چون قبل از بازی با پرسپولیس بود نیاز داشتیم تا با کسب سه امتیاز برای این دیدار آماده شویم. خداراشکر مسابقه با پیروزی ما تمام شد و البته جنجال‌هایی هم در زمین بود اما به خیر گذشت. از نظر روحی به این برد نیاز داشتیم. ان شاء الله در ادامه مسابقات لیگ هم اینگونه باشیم.

وی در پایان شرایط تیمش را رو به بهبودی دانست و تصریح کرد:

ما رفته رفته شرایط بهتری به دست می‌آوریم و تمام مجموعه در تلاش هستند تا با بهترین نتایج هواداران را شاد کنند. متاسفانه در ورزشگاه صحنه‌های خشنی وجود داشت که امیدوارم دیگر شاهد چنین صحنه‌هایی نباشیم. شرایط واقعا به خاطر کری‌خوانی طرفداران حساس بود، بازیکن‌ها تلاش کردند بدون حاشیه بازی کنند و خداراشکر به هر حال این مسئله به پایان رسید.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.