با غیبت جان توشاک و فرزند او که بعنوان سرمربی ولزی مشاوره و همکاری می‌دهد، شایعات مبنی جدایی او از این تیم قوت گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تمرین امروز تیم تراکتورسازی در شرایطی برگزار شد که جان توشاک، سرمربی مسن و اهل ولز این تیم، در جمع بازیکنان حاضر نبود و این تمرین توسط محمد تقوی، مربی تازه به خدمت گرفته شده تراکتور اداره و به اتمام رسید.

تراکتورسازی شب گذشته در یک بازی ناباورانه برتری سه بر یک مقابل نفت آبادان در جام حذفی را با تساوی سه بر سه عوض کرد و در نهایت هم در ضربات پنالتی از دور رقابت‌ها کنار رفت. اتفاقی که یک شکست بزرگ برای جان توشاک محسوب خواهد شد.

توشاک که در ابتدای فصل به عنوان مربی باسابقه هدایت رئال مادرید و چند تیم مطرح به تبریز آمده بود، فعلا انتظارات را برآورده نکرده و متدهای تمرینی و همچنین کوچینگ او در کنار زمین انتقادات فراوانی را برانگیخته و شاید با شکست دیروز پایان کار او در تبریز رقم بخورد.

همه فوتبالی اکنون در تبریز در انتظار اظهارنظر مسوولان باشگاه تراکتور در خصوص آینده کاری این سرمربی اهل ولز هستند که بعد از تعطیلات کوتاه مدتی که به دلیل روزهای فیفا متوجه لیگ شده، بازگشت خوبی به رقابت‌ها نداشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.